TRACHEA – výrobce nejen moderních kuchyňských dvířek

Společnost TRACHEA se stala ve světě interiérů pojmem, který označuje výrobu a dodávku moderních a funkčních nábytkových dvířek v široké paletě tvarů a fólií. Představme si jejich sortiment…nabízí zajímavé bonusy.

 

 

 

Přes šedesát druhů řešení
Slovo široký není jen plácnutím do větru. Společnost TRACHEA totiž připravila pro všechny jedinečnou nabídku, která obsahuje více jak šedesát druhů dvířek v různých tvarech frézování pro vybavení interiérů v moderním i tradičním stylu. Dvířka navíc nabízí v různých moderních typech provedení jako je frézování, dekory fólií a dodatečné povrchové úpravy jako je například lesk a patina.

450

Pět charakteristických řad
Dvířka jsou pro snadnější výběr rozdělena do pěti základních řad. Každá řada je něčím specifická a nabízí zajímavá provedení jednotlivých dvířek. První je řada Standard, která zahrnuje prověřené evergreeny z oblasti dekorů dřeva. Další je řada Trendy – v té najdete módní dekory dvířek v provedení Trendy mat nebo Trendy lesk. Jedná se o univerzální barvy v matu, lesku a klasické. Právě ty jsou v poslední době velmi žádané.Důvod je jediný – vpadají prostě skvěle. Vybírat také můžete dvířka řady Trendy Exclusive. Ta představuje osobité, výjimečné a luxusní dekory, které se hodí pro tvorbu nevšedních interiérů. Zajímavou možností finální povrchové úpravy je tzv. “patinace”. Nová dvířka získají vzhled nábytku opotřebovaného věkem a užíváním. Některé dekory dřevin lze dodatečně upravit lakováním. Lesklá úprava dřevodekorů je velmi zajímavá a výsledek je skutečně nevšední.

Novinka Overface
Nedávno do nabídky interiérových dvířek přibyla i dvířka se speciálním digitálním potiskem. Díky němu je možné na všechna hladká nábytková dvířka a jiné plošné materiály.přenést jakýkoliv motiv. Dvířka tak mohou zdobit například i vámi dodané fotografie a navržené motivy. Získáte tak velmi zajímavý prvek do vašich místností.

Dejte svému interiéru novu tvář. Kompletní nabídku najdete na

www.trachea.cz a na  www.overface.cz.

12 11 11 11 11 1