Ukliďte své zahradní nářadí než začne zima

Letní práce na zahrádce jsou již pomalu u konce. Přichází podzim a s ním přichází i starost v podobě přípravy zahradního nářadí na zimu a jeho kvalitního uskladnění. Pokud řešíte problém, kde přes zimu uskladníte veškeré nářadí tak, aby vám nepřekáželo v garážích a dílnách, pořiďte si jednoduše zahradní domek na nářadí.

 
  

Domek na nářadí má mnoho využití
Nářaďové domky nemusí sloužit pouze pro uskladnění nářadí a ostatních doplňků na zahradu. Domky na nářadí jsou vynikajícím řešením pro všechny kutily, kteří vždy toužili po vlastní dílně. Vše záleží pouze na volbě velikosti domku a materiálu, ze kterého je postaven. Samozřejmě také záleží na výrobci, od kterého si necháte domek přivézt. Mezi vysoce kvalitní výrobce nářaďových domků se bezpochyby řadí společnost DELTA Svratka s.r.o.

zahradní domekzahradní domek

Nářaďové domky pro každého a na každou zahradu
Domky na nářadí od společnosti DELTA Svratka s.r.o. se vyznačují vysokou kvalitou a velmi kvalitním materiálem. Na výběr máte mezi modely domků srubové konstrukce nebo panelovými. Panelové domky jsou především pro ty, kteří na zahradě nepotřebují mít dekoraci, ale domek, který plní dokonale svou funkci za nízkou pořizovací cenu. Střecha domku je vyrobena z OSB desky o síle 10 mm a podlaha je z 19 mm silných palubek. Součástí každého domku jsou plné, svlakové dveře. Nářaďové domky srubové konstrukce jsou velmi pěkným a hodnotným doplňkem zahrad. Síla stěny je 28mm a podlahy a střechy jsou tvořeny palubkami o síle 19mm. Střecha je sedlová nebo pultová (záleží na modelu domku). Součástí každého domku jsou palubkové dveře, které mohou být plné nebo prosklené. Střechy u obou druhů domků jsou potaženy černou pískovou lepenkou, která se dá za příplatek pokrýt i asfaltovým šindelem.

Kompletní nabídku nářaďových domků naleznete na www.deltasvratka.cz.