Ventilatory.net – specialista na vzduch

Chcete čerstvý vzduch? Potřebujete to doma trochu osvěžit? Hledáte kvalitní produkty? Stačí si jen vybrat to správné řešení pro vaši domácnost, kancelář nebo samostatný pokoj.

 

 

 

 

 

Ventilátory, digestoře a mnohem více

Vše, co se týká vzduchotechniky nyní naleznete na jednom místě a to ve specializovaném internetovém obchodě Ventilatory.net. Co je pro vás připraveno?

Na ventilatory.net nabízí ventilátory a příslušenství, díly pro vzduchotechniku – potrubí a vzduchotechnické jednotky, rekuperační jednotky a prakticky vše pro sestavení vzduchovodu. Zkrátka řešení pro každého.

 

 

Malé ventilátory pro koupelny, wc i kuchyně

Naleznete zde například malé axiální nebo radiální ventilátory, které lze použít pro větrání v bytové výstavbě. Ventilátory jsou určené pro instalaci do koupelny, wc a kuchyně. V nabídce jsou i diagonální ventilátory, které jsou také vhodné pro použití v koupelnách, kuchyních a toaletách ale s delším vzduchovodem.

 

Stropní ventilátory

V nabídce internetového obchodu naleznete v současné bodě velmi oblíbené stropní ventilátory určené k montáži na strop, které souží jako úspora. Velmi účinné jsou v zimním období kdy tlačí teplý vzduch směrem od stropu dolů a tím snižují náklady na topení. V letní období Vás potěší příjemný „průvan“ a ochladí Vás studený proud vzduchu. Je pro Vás připraven široký výběr. Vybírat si můžete z mnoha druhů a barevných provedeních a také z více velikostí ventilátorů. V nabídce je i veškeré příslušenství.

 

Více informací a kompletní nabídku naleznete na www.ventilatory.net .