Umělý kámen zaujme designem i vlastnostmi

Stavíte nebo rekonstruujte dům nebo byt a hledáte něco, co dodá vašemu bydlení tu pravou atmosféru? Zkuste například obklady z umělého kamene. Ty zaujmou svým vzhledem ale i funkčností. Obklady z umělého kamene přináší na český trh společnost SILU Stone, která je předním dodavatelem umělého kamene, lícových cihel, obkladových pásků, dlažeb a dalšího obkladového materiálu.


Kvalita a zkušenosti
Společnost SiluSTONE zastupuje pouze významné české i zahraniční společnosti, které vyrábějí obklady a dlažby nejvyšší kvality. Cílem společnosti je přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a nabídnout mu to nejlepší dle jeho požadavků a přání. Právě proto pro vás odborníci ze SiluSTONE připravili i širokou nabídku v kategorii umělý kámen.

www.silustone.czwww.silustone.czwww.silustone.cz

Široký výběr
V nabídce u SiluSTONE můžete vybírat z mnoha barevných provedení a texturách obkladů z umělého kamene. Společnost SiluSTONE pro vás také připravila kompletní servis, takže vám s výběrem rádi a zdarma pomohou.

www.silustone.cz

Ven i dovnitř
Kde lze umělý kámen využít? Umělý kámen má své uplatnění jak v exteriéru tak v interiéru. Využívá se na obklady fasád, opěrných zdí, soklů rodinných a bytových domů, administrativních a jiných budov. Své uplatnění má také jako vnější obklad krbů a komínů. Výborně se hodí i na obložení vnitřních stěn. Společnost SiluSTONE nabízí luxusní provedení umělého kamene za atraktivní ceny.

Více informací a kompletní nabídku společnosti SILU Stone naleznete na www.silustone.cz .