Už žádná bolavá záda a špatná nálada aneb kvalitní spánek v masivní posteli

Všichni to moc dobře známe. Spánek v nekvalitní posteli nám může pěkně zavařit. Vrzající vyviklaná postel, špatná matrace,… nejen tyto aspekty nám mohou hodně snižovat kvalitu spánku. Investice do postele z masivu a matrace, jež nám bude vyhovovat, se nám milionkrát vrátí.

 

Postel, ze které se Vám nebude chtít vstávat

Postele z masivu jsou velice bytelné a vydrží na věky. Kromě kvality můžeme očekávat také to, že nám při objednání postele z masivu z e-shopu Spime.cz, přijde krásný originální kus nábytku do domácnosti. Vaše ložnice se promění v úplně jinou místnost a věřte, že raději svoláte celou rodinu do postele, než abyste museli vstávat. Výhodou je, že u bytelných postelí z masivu z e-shopu Spime.cz se nemusíte nosnosti obávat. Postele jsou zde dodávány s konstrukcí o síle 4 cm a jsou spojené kováním s doživotní zárukou.

 

Za správný výběr matrace Vám Vaše záda poděkují

Převalování se z boku na bok, hledání správné polohy a koukání do stropu, zkrátka problémy s nespavostí, asi se to občas stane každému z nás. Problém je, když to začne být pravidelnou součástí každodenního usínání. Často saháme po lécích na spaní, přitom by stačilo obstarat si matraci, ve které usneme jako miminko. Věřte, že Vaše tělo bude blahem bez sebe. Na stránkách Spime.cz si můžete vybrat ze spousty druhů – najdete zde např. molitanové matrace z PUR pěny, matrace ze studené HR pěny nebo matrace z přírodní latexové pěny. Neváhejte se podívat na stránky Spime.cz a vybrat tu, která bude Vašemu tělu nejvíce vyhovovat. S výběrem Vám moc rádi pomohou.

Můžete také navštívit kamennou prodejnu v Praze, Plzni, Brně, Táboře, Hradci Králové či Ostravě a postel i matraci si „osahat“, budete si tak svou novou ložnicí naprosto jisti.