Na vaší i cizí hypotéce můžete vydělat!

 

Patříte k těm „šťastným“, protože váš rodinný rozpočet každý měsíc vysává hypotéka? Víte o někom, kdo si chce v současné době hypotéku vzít? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, potom by vás následujících několik řádků zajímat. Přinášíme vám totiž informace o nové službě…

 

Hypotéka nemusí být zátěž

Hypotéka je věc, která vám splní sen o vlastním bydlení. Je ale důležité, jak je nastavena. Můžete platit moc, ale také málo, takže se z hypotéky budete jen těšit. Nová služba kromě toho, že získáte výhodný úvěr, na který byste samostatně dosáhli jen velmi těžko, nabízí i možnost, jak na hypotéce vydělat. Je určena pro ty, kdo o hypotéce teprve uvažují i pro ty, kdo již hypotéku mají a uvažují o jejím refinancování.

 

Stačí kontakt

Pokud chcete mít výhodnou hypotéku, stačí vám jediné. Podívejte se na stránky zaridimhypoteku.cz. Zde najdete online formulář. Do něho stačí vyplnit vaše kontaktní údaje. Pokud víte o někom, kdo si chce hypotéku zařídit, vyplňte i jeho údaje (musíte mít jeho souhlas). Potom už jen počkáte, až se vám ozve poradce, který vám s vyřízením nové nebo s refinancováním stávající hypotéky pomůže a vše zařídí k vaší maximální spokojenosti a úspoře. Díky službě získáte šanci, jak ušetřit na každém zapůjčeném milionu až 150 000 Kč!

 

Za doporučení dostanete odměnu

Těšit se můžete ještě na jeden bonus. Pokud doporučíte klienta, získáte odměnu. Ta je stanovena na 0,15% z výše úvěru a vyšší (tj. 1.500,- Kč za každý milion). Pokud doporučíte klientů více, vaše odměna se bude procentuelně zvyšovat. Získání odměny je podmíněno tím, že klient službu využije. Této nabídky mohou využít i realitní makléři.

O vývoji poskytnutí hypotéky a jejím čerpání budete informováni na váš kontaktní e-mail.

 

www.zaridimhypoteku.cz

 

manažer projektu – Petra Pařízka na tel. 777 714 264.