Váš sen o moderním bydlení v Praze vám pomůže splnit Sekyra Group Real Estate!

Pokud hledáte nové bydlení v Praze, potom by vás rozhodně měla zajímat nabídka developerské společnosti Sekyra Group Real Estate. Nabízí totiž moderní byty v Praze na mnoha lukrativních místech, které jsou vhodné pro mladé páry, rodiny s dětmi i seniory. Jaké jsou možnosti?

Bohaté zkušenosti a mnoho možností

Developerská společnost Sekyra Group Real Estate působí na trhu s nemovitostmi již 18 let a za tuto dobu postavila již celou řadu zajímavých projektů a pomohla tak ke spokojenému bydlení již mnoha zákazníkům. Nové byty Praha jsou díky této společnosti dostupnější než kdykoliv předtím. V současné době je v nabídce mnoho moderních bytů hned v několika velmi zajímavých lokalitách.

Stačí si vlastně jen vybrat

Sekyra Group Real Estate realizuje například projekt s názvem Rezidence Korunní – jedná se o moderní komplex novostaveb v Praze Vinohradech. Noví obyvatelé tohoto komplexu se například mohou těšit na dvůr s vodní plochou, zelení a lavičkami. Zajímavý je i projekt

Zahrady Opatov na Praze 4. Tento komplex se nachází nedaleko Litochlebského náměstí a jeho velkou výhodou je kompletní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost. Milovníky klidu a přírody potom jistě potěší projekt – Obytný komplex V Čenku, který se nachází v Praze 9 blízko historického centra Dolních Počernic. Bydlení zde poskytuje doslova oázu klidu a současně i všechny výhody bydlení v Praze. Nedaleko tohoto komplexu se nachází například řada cyklostezek nebo golfové hřiště! Novostavby Praha jsou díky projektům Sekyra Group Real Estate dostupné pro každého. Najděte s nimi nové bydlení i vy.

Kompletní informace najdete na www.sekyragroup.cz