Povlečení s celoplošným realistickým potiskem si jednoduše musíte zamilovat!

Hledáte jedinečný bytový doplněk, který dodá vaší ložnici punc luxusu a výjimečnosti? Nechte se inspirovat moderními technologiemi a dovolte jim přinést do vašeho bydlení pořádnou porci přírody díky celoplošnému realistickému potisku na povlečení!

Současné trendy nahrávají všem milovníkům pestrosti a nevšedního designu. Již jen zběžně nenapodobují zvířecí či florální motivy, naopak – velmi věrně je reprodukují na svěřený povrch. Ještě před několika lety byly hitem fototapety přes celou stěnu, které do interiéru přinesly svůdný kousek lesa nebo exotické pláže. Dnes si můžete tentýž pocit dopřát i díky mnohem skromnějším doplňkům!

 

Když jde kvalita a technologie ruku v ruce

Ale přenesení obrazu na textilii je jen prvním krokem celého procesu. Důraz musí být kladen i na pohodlné každodenní užívání, nízké nároky na údržbu a především dlouhodobou odolnost, jež vám umožní těšit se z nového ložního povlečení, deky, povlaku na polštář nebo látkového prostírání opravdu dlouho. Při výběru se tedy nedívejte pouze na konečné provedení produktu, ale také na to, jakým způsobem byl vytvořen. Sázkou na jistotu jsou v tomto ohledu tzv. reaktivní barvy, jež se vsáknou hluboko do vlákna, kde jim neublíží sluneční světlo ani praní v pračce.

Polštář místo plyšáka? Tomu neodoláte ani vy!

Realistické potisky na textiliích jsou oblíbené zejména u dětí. Dovolují jim totiž pořídit si do pokojíčku třeba rybku, kočičku či králíčka, kteří vypadají jako živí a z náruče jim rozhodně neutečou! Ve stejné kvalitě mohou navíc dostat i své oblíbené filmové či pohádkové hrdiny a večerní zahánění do postele bude v jejich stínu zcela jistě o něco příjemnější.

 

Digitální tisk si skvěle rozumí z bavlnou

Nepodléhejte mýtům, které tvrdí, že dobře se dají potisknout jen umělé materiály. Kvalitně zpracovaná bavlna poslouží reaktivním barvám doslova jako malířské plátno, na něž lze nanést jakoukoli fotografii (třeba i vaši vlastní) nebo abstraktní vzor podle aktuálních trendů. Doma si tak můžete bez potíží vystavět svou malou galerii, do níž se v případě potřeby příjemně zachumláte nebo zahalíte. A tomu se jednoduše nedá vytknout vůbec nic!