Montované domy na klíč už od milionu a půl

Spousta mladých lidí chce bydlet ve vlastním, a to konkrétně v pěkném domečku se zahradou. Málokdo z nich však ví, co všechno obnáší stavba rodinného domu. Proto mnozí volí cestu nechat si dům zpracovat na klíč.

Na tuto službu se specializuje i společnost J.Group, která staví montované domy. Jde o nízkoenergetické dřevostavby, bungalovy i patrové domy, s praktickým uspořádáním a malými provozními náklady. Na své si přijdou všichni – ti, co shání dům pro dvoučlennou domácnost, i milovníci luxusu. Výhodou je, že veškeré klíčové stavební komponenty jsou certifikované v Technickém a zkušebním ústavu stavebním Praha. O kvalitu tedy zájemci nemusí mít strach.

 

Rodinný dům na klíč nemusí být drahý

Montované domy na klíč jsou důkazem, že bydlení na klíč nemusí být drahé. Pokud se podíváte na katalog domů pro rok 2019/2020, nejlevnější 2+kk s plochou 65 m2 má uvedenu cenu před dokončením 1 365 000 Kč. Větší rodinné domy s dispozicemi 3+1 či 4+kk stojí kolem dvou milionů korun. Ceny jsou to tedy velmi slušné, obzvlášť když uvážíte, že řešení na klíč pro vás vlastně znamená téměř nulové starosti. Zadáte práci a pak si ji pouze přijdete zkontrolovat.

 

Pečlivě vybírejte, od koho dům bude

Společností, jež nabízí montované stavby na klíč, je samozřejmě více. Jak vybrat tu nejlepší? Dobrým ukazatelem, že jde o spolehlivou firmu, je vlastní výroba. Pokud si firma dům vyrábí sama, určitě tomu, co dělá, rozumí. Zřejmě bude schopná také stavbu realizovat mnohem rychleji, protože si dokáže vše dobře představit. Víte, že montovaný dům na klíč může být hotový už za 3 měsíce od vydání stavebního povolení? Se vším všudy, za ty tři měsíce se už stěhujete!

Přijde vám to neuvěřitelné? Pak se přijďte podívat na některý ze vzorových domů. Nejde o žádný uměle vyrobený vzor, jde o dům, v němž lidé skutečně bydlí. Více informací najdete přímo na webu firmy www.jgroup.cz.