Vchodové dveře jsou vizitkou domu

Mnoho z nás si stále myslí, že k dosažení krásného domu stačí jen kvalitní fasáda. Při pohledu na dům se také vždy zaměří každý zrak i na kompletní sladěnost všech ostatních prvků na domu- okna, dveře, okapy nebo střecha. Spousta vlastníků domu stále ještě opomíjí účinnost domovních dveří. Přitom vchodové dveře jsou vizitkou celého domu a rozhodně by se na jejich význam nemělo zapomínat.

 

Význam vstupních dveří není jen dekorativní

Samozřejmě první dojem při pohledu na dveře je velmi důležitý. Design dveří musí ladit s designem oken a ostatních doplňků na domě. To ovšem není jediné kritérium pro volbu dveří. Záleží také na kvalitě použitého materiálu u dveří. A v dnešní době také na tepelnou úsporu. Vstupní dveře jsou tedy důležitým komponentem pro váš dům.

Vchodové dveře Aneta    Vchodové dveře Diana    Vchodové dveře Ida

Jaký materiál je nejlepší?

V dnešní době jsou materiálové možnosti u vstupních dveří téměř neomezené. Nejkrásnější volbou jsou stále dřevěné vstupní dveře. Tyto dveře jsou však pro mnohé z nás finančně nedostupné. Společnost Perito nabízí dveřní výplně z HPL materiálu, který je prakticky k nerozeznání od pravého dřeva. Tento materiál se vyznačuje vysokou pevností, originálním designem, vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi a snadnou údržbou. Vybírat můžete z mnoha druhů a designů dveřních výplní ať jsou to dveře plné nebo prosklené.

Kompletní nabídku vchodových dveří Perito naleznete na www.perito.cz.