Stavoblock nás prostě dostal

Nedávno jsme si manželem koupili náš vysněný baráček. Poté, co jsme si upravili vnitřek, jsme začali přemýšlet o tom, co uděláme s naší zahradou.

 

 

 

 

Zahrada je totiž tak trochu náš druhý domov, kde hlavně v létě trávíme soustu času. Chtěli jsme si ji proto zařídit pěkně útulně podle nás. Museli jsme ale řešit mnoho problémů. Naše zahrada má totiž dost komplikovaný terén a tak bylo pro nás velmi těžké něco naplánovat, protože jsme si nedokázali představit, jak to technicky provést. Řešili jsme také to, jaký plot si pořídit, protože jsme řece jen chtěli mít klid od našich sousedů. Paradoxně nám ale sousedi s realizací našeho plotu i zahrady významně pomohli. Jednoho dne začali budovat terasu a použili k její stavbě velmi zajímavý materiál. Navíc ji postavili velmi rychle a bez zbytečného nepořádku, což nás hodně překvapilo.

Nebyla jsem líná a šla se zeptat, co je to za materiál. Sousedi mě představili unikátní Stavoblock a tím nás také přivedli na řešení zútulnění naší zahrady. Stavoblock je totiž takový chytrý materiál něco jako stavebnice. Díky Stavoblocku jsme si tak mohli na zahradě vybudovat vysněnou krásnou terásku. No vybudovat, prostě a jednoduše poskládat z bloků. Manžel mi ze Stavoblocku také postavil schůdky a později i zahradní kuchyni v mé oblíbené červenohnědé barvě. No prostě paráda. Nyní se se sousedy chceme pustit do stavby plotu a jediný problém, který řešíme je, jakou barvu zvolíme, protože vím, že plot postavíme snadno a rychle. Svaoblock je prostě super materiál a rozhodně ho doporučuji.