Truhlářství Nenadál nabízí eurookna prvotřídní kvality

Na kvalitu oken jsou v současné době kladeny vysoké nároky. Kromě estetické funkce totiž musí být okna i dostatečně izolační, aby jimi zbytečně neunikalo teplo. Pokud chcete opravdu kvalitní okna s těmito vlastnostmi, měla by vás zajímat nabídka společnosti Truhlářství Nenadál.

 

 
 

Tradice a moderní metody jako ideální řešení
oknoTruhlářství Nenadál je tradiční čeká firma, která se může pochlubit bohatou – již více než devadesátiletou historií. Díky bohatým zkušenostem v současné době nabízí výhradně výrobky té nejvyšší kvality – dokázali totiž spojit umění starých mistrů truhlářů s moderními technologiemi.

Okna v precizním zpracování
V jejich nabídce najdete právě vysoce kvalitní eurookna, která přináší do světa bydlení vysoký komfort. Truhlářství Nenadál vyrábí eurookna z dřevin smrk, meranti, dub nebo borovice. V nabídce jsou dva typy eurooken – konkrétně se jedná o modely IV68 a IV78 soft line. Právě tyto modely eurooken se totiž vyznačují vysokou odolností, funkčností a v neposlední řadě i atraktivním designem. Truhlářství Nenadál navíc všechna okna osazují špičkovým celoobvodovým kováním značky MACO a povrchová úprava na oknech je třívrstvý systém od firmy ZOWOSAN. Nabízí tak výhradně prvotřídní kvalitu!

Nabídka je mnohem širší
V nabídce Truhlářství Nenadál najdete ale mnohem více. Umí vyrobit také špaletová okna, bezpečnostní a protipožární dveře, veškeré druhy nábytku, zimní zahrady, pergoly, garážová stání – zkrátka vše, co je ze dřeva možné.

Kompletní nabídku najdete na www.nenadal.cz