Výprodej nového, originálního a nepoužitého zboží za super ceny!

A už tu zase jsou ty slevy – kéž by ty výprodeje, jako fungují u společnosti Topení koupelny, fungovaly úplně všude. U naší společnosti je totiž v kategorii Výprodej neustále mnoho zboží, a stále přibývají nové kusy s přelepenou starou cenovkou – nyní je cenovka výrazně nižší, a to klidně o celých 50%! 
 
 
 
 
  

I 50% dolů, destrukce cen u koupelnového i topného zboží
koupelnaA pokud i Vy plánujete v blízké době nákup čehokoli z koupelnové či topenářské branže, doporučujeme Vám mrknout do této výprodejové nabídky. Proč taky utrácet, když si můžete například nové topení či umyvadlo pořídit za nesrovnatelně nižší cenu. Sami se přesvědčte, že i 50% slevy nejsou ojedinělé. Jako například radiátor KORADO, jenž nyní pořídíte za super cenu 3608 Kč!

Čím dalším můžete svůj domov levně obohatit?
Čím dalším můžete svůj domov levně obohatit? Sháníte-li elektrokotel nebo lázeňská kamna, seženete je ve výprodeji. Toužíte-li po novém sprchovém koutu či sprchové vaničce, klikněte na výprodej. Rádi byste nové umyvadlo či sprchový panel? Také není nic jednoduššího než kliknout na výprodej!

Obchod vlastní značku „Ověřeno zákazníky“
Navíc se obchod může pochlubit prestižní značkou „Ověřeno zákazníky“, který uděluje Heuréka. Můžete si tak být jisti, že nenakupujete zajíce v pytli, nýbrž velice kvalitní zboží – přesně tak, jak je popsáno na stránkách. Více informací a kompletní nabídku kategorie Výprodej naleznete na

www.topeni-koupelny.cz.