Kvalitní celoplastová čistírna odpadních vod

Řešíte v současnosti koupi kvalitní a spolehlivé čistírny odpadních vod (ČOV)? Pak pro Vás máme hodnotný tip – čistírny odpadních vod od společnosti Poolone, která se na oblast čistíren specializuje. Zapomeňte na všechny ty starosti, že u Vás není vedena kanalizace – odborníci od Poolone jistě poradí i Vám, jaká ČOV bude pro Vás nejlepší. A nejen to.
 
  

Vyplatí se vsadit na čistírnu odpadních vod
Nebýt čistíren odpadních vod a jí podobným zařízením, na místech, kde není vedená kanalizace, by bylo prakticky nemožné přežít. Typickým příkladem jsou pozemky rostoucích měst, kde se žádná obydlí nikdy neplánovala. Pokud ani vy u svého pozemku nemáte vedenou kanalizaci, bude jistě záhodno se po vhodné čistírně odpadních vod mrknout. My doporučujeme čistírny odpadních vod od společnosti Poolone, která se na ně specializuje již od roku 2002 (pod značkou Poolone od roku 2009), tedy rovných 10 let.

ČOV

Není tu kanalizace? S ČOV žádný problém!
Zdali Vás tedy od realizace Vašeho nového bydlení po dlouhou dobu brzdila pouze absence kanalizace, zvolte čistírnu odpadních vod, a jste v pohodě! Máte dokonce možnost vybírat ze 7 typů ČOV vyrobených z kvalitního polypropylenu. Hodí se jak pro nejmenší domácnosti, tak i pro větší rekreační objekty klidně i se 70 návštěvníky.

ČOV

Detaily čistírny odpadních vod
Konstrukce čistírny odpadních vod má základ v celoplastové nádrži, jež je rozdělena přepážkami na jednotlivé technologické prostory. Uvnitř nádrže nalezneme provzdušňovací systém, který se skládá z těchto 4 prvků: provzdušňovací elementy, rozvod vzduchu, mamutky a nosič biomasy (umístění záleží na místních podmínkách). A pokud se o čistírnách odpadních vod chcete dozvědět více, pokračujte na stránky

www.poolone.cz.