WOOD SYSTEM – dřevostavby šité na míru

Mít dům podle vlastních představ – kdo by to nechtěl. S WOOD SYSTEM je to možné. Specializují se totiž na výstavbu domů s masivní dřevěnou konstrukcí a již od počátku svého působení na trhu si firma zakládá právě na zcela individuálním přístupu k zákazníkovi.

 

 
Libovolné řešení podle vašich představ
WOOD SYSTEM dokáže splnit sen o originálním bydlení. Nejsou totiž omezeni žádnými typovými domky. Pro stavbu originálních nízkoenergetických nebo i pasivních domů používají několik základních skladeb stěn, které lze libovolně upravit zcela podle vašeho přání. Navíc pozor, pokud budete chtít změnit dispozice domu i v průběhu stavby, můžete. Není to problém.

www.woodsystem.cz

Konstrukce pro pohodlné a funkční bydlení
WOOD SYSTEM stavbu domů neustále zdokonaluje. Využívá nejmodernější a již osvědčené technologie, díky kterým může každý mít spokojené a funkční bydlení. WOOD SYSTEM umí postavit dřevostavby s difúzně uzavřenou ale i s difúzně otevřenou konstrukcí.

Nezávazné nacenění
Pokud o stavbě dřevostavby jen uvažujete a stále se nemůžete rozhodnout, nezoufejte. WOOD SYSTEM nabízí pomoc i v této chvíli. Nezávazně si od nich můžete nechat vypracovat cenovou nabídku vašeho budoucího domu. Návrh vám přijde do 14 dnů na e-mail, vy si můžete vše v klidu prohlédnout a až potom se rozhodnout!

www.woodsystem.czwww.woodsystem.cz

Krátké 4 měsíce čekání
Stavba domu s WOOD SYSTEM je navíc neuvěřitelně rychlá. Bydlet ve svém originálním vysněném domě můžete již za 4 měsíce. Navíc, protože si firma svých zákazníků váží, při stavbě nevyžaduje žádné zálohové platby a veškeré platby probíhají až za zhotovené části díla! Stavbu tak můžete měnit i v jejím průběhu – zkrátka nic není nemožné. Pokud chcete funkční krásné bydlení podle vašich představ – kontaktujte WOOD SYSTEM.

Ať už se rozhodnete pro přízemní, podkrovní či dvoupodlažní dům – firma WOOD SYSTEM, má vždy co nabídnout .

Více najdete na www.woodsystem.cz.