Zahradní jezírko bez problémů

Uvažujete o tom, že vaši zahradu ozdobíte zahradním jezírkem? Chcete ho začít budovat a nevíte jak na to? Řešení máte na dosah ruky, stačí kontaktovat odborníky ze společnosti Hizol s.r.o., rádi vám pomohou. Hizol s.r.o. působí na českém trhu již více než 10 let a za tuto dobu má za sebou soustu spokojených zákazníků.Zahradní jezírka všech variant

Společnost Hizol s.r.o. realizuje výstavbu umělých zahradních jezírek a to všech možných variant. Zahradní jezírko může mít tvar přesně podle vašich představ, protože Hizol s.r.o. buduje zahradní jezírka pomocí speciální fólie. K výstavbě jezírka je používána fólie Likolit. Jedná se o nevystuženou fólii z měkčeného PCV. Záleží tedy jen na vás, jaký tvar zahradního jezírka si vymyslíte. Fantazii se meze nekladou. Rozhodnutí o tvaru jezírka bude zřejmě tím nejtěžším co vás čeká, protože samotná stavba je velmi rychlá a v podání odborníků z Hizol s.r.o. velmi snadná.

 

Hizol s.r.o. umí mnohem více

Odborníci z Hizol s.r.o. ale umí mnohem více. Společnost se specializuje především na provádění hydroizolací plochých a šikmých střech, střešních zahrad, teras nebo balkónů. Umí také hydroizolaci staveb, zemní izolace proti vlhkosti, tlakové vodě nebo nebezpečnému radonu. Firma realizuje i hydroizolaci vodních staveb jako jsou zahradní jezírka, kalové nádrže, izolace proti ropným látkám, močovině a pod.

Dejte svojí zahradě šmrnc. Více informací o společnosti Hizol s.r.o. naleznete na www.hizol.cz.

 

www.hizol.cz