ASIO – profesionální čistění odpadních vod

Čištění odpadních vod je nezbytné, to snad již netřeba připomínat. Nutné je ovšem připomenout, na koho se můžete obrátit, pokud s čištěním odpadních vod potřebujete pomoci. Pomoc s řešením hledejte u profesionálů ze společnosti ASIO, spol. s r.o.

 

 
  

Minimální provozní náklady a mnohem více
Pro rodinné domy nabízí například čistírny odpadních vod AS-VARIOcomp, jejichž technologické řešení je založeno na stabilním a spolehlivém provozu a to při minimální potřebě energie. Čistírny využívají aerobní biologické procesy, které jsou v praxi ověřeny dlouholetým provozem. Pro obce nabízí řešení v podobě menších i větších čistíren. Čistírny určené pro obce mohou být vybaveny speciální membránovou technologií, která vyčištěnou vodu zbavuje většiny virů a bakterií. Vyčištěná voda je potom kvalitou srovnatelná s dešťovou vodou a dá se použít pro zalévání nebo jako voda užitková do domácnosti.

150www.asio.cz/img

Speciální řešení pro průmysl
Průmyslová odvětví jsou různá, a proto je rozmanitá i nabídka společnosti ASIO. Nabízí řešení pro automobilový, dřevařský, potravinářský, stavební, tiskařský, strojní průmysl a další. Řešení mají také pro prádelny. Stačí se jen poptat.

Kompletní informace najdete na www.asio.cz.