Bazény od Poolone: Investice ceny zlata

Již brzy bude potřeba se pořádně osvěžit, jelikož již velice brzy přijdou opět ty dny, kdy rtuť teploměru bude atakovat tropické třicítky. V tu chvíli si každý bude říkat: “Kéž bych tak mohl skočit do bazénu.” Někteří si jen postesknou, někteří do něj skutečně skočí. Chcete být v té druhé skupině? Pak zaručeně nepřehlédněte špičkový bazén v různých velikostech a tvaru od společnosti Poolone, ceny začínají již na velice výhodných 15 000 Kč!
  

Velice levné plastové bazény
Jak byste se cítili, kdybyste i Vy měli u sebe na zahradě vlastní bazén? Kdykoli během letních měsíců můžete otevřít dveře a fantasticky se osvěžit. Ráno, dopoledne, odpoledne, večer, ale i v noci. A klidně v Adamově rouše – je to Vaše volba, nikdo Vám nemůže říct vůbec nic! S novým plastovým bazénem Vám pomůže spolehlivý výrobce Poolone. Mezi nejvyhledávanější typy bazénů patří oválné bazény  a bazény se zaoblenými rohy.

www.poolone.cz

Oválné bazény
Klasické oválné bazény jsou naprosto klasickou a oblíbenou variantou. Můžete je pořídit v mnoha velikostech až do rozměrů 5×10 metrů s hloubkou 1,5 metru! Sami se přesvědčte ve fotogalerii bazénů, zda by se Vám takový bazén na zahradě líbil.

Bazény se zaoblenými rohy
Bazén se zaoblenými rohy patří též mezi standard. Můžete ho pořídit až ve velikosti 5×10 metrů a hloubkou 1,5 metru. Více informací o super bazénech od Poolone se dozvíte na

www.poolone.cz.