Buďte originální a postavte si sprchový kout se třemi vyzděnými stěnami

 

Sprchové kouty se v dnešní době samozřejmě liší svými materiály, velikostmi, tvary i způsobem otevírání. Jejich základní kostra ale zůstává vždycky stejná. Jedná se o dvě pevné stěny a dvě křídla ze skla, která se otevírají. Můžete ovšem zvolit i méně tradiční řešení. Sprchový kout může být totiž tvořen třemi pevnými stěnami. Místo čtvrté stěny budou jen dveře.

 

Jaké výhody přináší sprchový kout se třemi stěnami?

Sprchový kout tvořený třemi zděnými příčkami přináší výhody zejména v odolnosti a větším soukromí. Soukromí zvyšují právě jen sprchové dveře z jedné strany. Ostatní strany jsou zděné a není možnost skrze ně prohlédnout. Hrozí také menší riziko poškození sprchového koutu. Opět díky třem pevným stěnám. Takové řešení může být využito i v místnostech, které na to zatím nejsou prostorově připraveny. Stačí jen do rohu místnosti přistavět jedinou příčku. Její vzdálenost od rohu je samozřejmě ovlivněna velikostí dveří. Jak a kde vybrat správné sprchové dveře?

 

Levná-Koupelna.cz nabízí široký sortiment i v této kategorii

E-shop Levná-Koupelna.cz je na našem trhu znám jako jeden z největších a nejkvalitnějších prodejců vybavení do koupelen. Tuto svou pověst získal díky velikosti a kvalitě nabízeného sortimentu a také díky nízkým cenám. To samé platí i pro sprchové kouty se třemi stěnami. Konkrétně tedy pro dvířka. V kategorii sprchových dvířek najdete produkty přehledně rozdělené podle velikostí od méně, než 80cm až po 130a více centimetrů. Samozřejmě si v každé kategorii budete moci vybrat z mnoha designů a způsobů otevírání sprchových dveří tak, aby co nejvíce vyhovovala vašim potřebám.

 

Přesvědčte se sami. Nabídku sprchových dveří najdete na

www.levna-koupelna.cz