Sítě do oken – skvělý pomocník v létě

Sítě do oken se v poslední době stávají stále více oblíbené a to hlavně díky tomu, že efektivně zamezí vlétnutí otravného hmyzu do místností. Pokud si tedy tyto sítě pořídíte, nemusíte se již bát nechat otevřené okno i přes noc. Komáři a ostatní hmyz už nebudou mít šanci!

 

 

 

Chcete kvalitní sítě? Obraťte se na firmu D&L mont s.r.o.!
Patříte k těm, kteří sítě v oknech ještě nemají, ale rádi by měli? Potom se obraťte na firmu D&L mont s.r.o. Ta byla založena již v roce 1995 a od té doby nasbírala nespočet zkušeností. Zabývá se nejen montáží bezpečnostních dveří, interiérových dveří, okenních fólií, mechanických zabezpečovacích systémů oken a dveří, ale i montováním okenních parapetů, žaluzií a právě zmíněnými sítěmi proti hmyzu. Za zmínku stojí i to, že tato firma provádí také PVC-ALU-EURO oken.

síťposuvnarolovací

Vyškolení pracovníci, mnoho zkušeností
Firma je v současné době složená z odborně vyškolených montážních part, vynikajících techniků a několika administrativních pracovníků. Díky své dlouhé působnosti na trhu získali mnoho zkušeností a od toho se odvíjí i mnoho spokojených zákazníků. Za vše tak hovoří krédo firmy D&L mont s.r.o., kterým je maximální spokojenost zákazníků.

Sítě pevné, posuvné či rolovací?
Sítě do oken se vyrábí ve třech možných variantách a to jako pevné, posuvné nebo rolovací. Každý typ má své výhody a nevýhody a je tak pouze na Vás, který Vám bude vyhovovat. Rozdíly jsou hlavně ve způsobu přichycení. Pokud máte nedostatek místa v okolí oken, pak jej nejlépe řeší sítě posuvné. Naopak sítě pevné jsou určeny především pro použití v místech, kde není nutný přístup na parapet. A sítě rolovací? To už je komfort sám o sobě.

Pakliže si nevíte rady, nebojte se zeptat se odborníka. Pro více informací tak můžete navštívit i www.dlmont.cz.