Jaké stolní lampičky jsou v současnosti IN?

Lampy a osvětlení vůbec tvoří podstatnou část každého interiéru. Plní zde dvě hlavní funkce – přináší do pokojů osvětlení a současně také design. Vhodně zvolené osvětlení totiž může výrazně ovlivnit celkový vzhled místnosti. Mezi nejčastěji používané typy osvětlení patří právě stolní nebo i jiné lampy. Podle čeho je vybírat a jaké jsou v současnosti IN?

 

 

 

Účel a design musí jít ruku v ruce
stolní lampaKaždá lampička je jiná a slouží k jinému účelu a právě podle toho je potřeba ji vybírat. Pokud například vybíráte stolní lampu do kanceláře, musíte se zaměřit především na její funkce. Pracovní stolní lampa by například měla mít ohebná ramena – aby se dal proud světla nastavit do pro vás optimální polohy. Měla by být také stabilní a lehká, aby se s ní dalo dobře manipulovat. Důležitý je samozřejmě i design. I když zde buďte opatrní – pracovní stolní lampy by měly mít spíše decentnější barvy bez přílišného zdobení, aby vás na stole nijak nerušily.

Lampička kam se podíváš
Jinak tomu je například u lampiček, které si kupujete do obývacího pokoje nebo do ložnice. Po těch chtějte nejen kvalitní zdroj světla ale také zajímavý design. V tomto případě by lampička měla v pokoji vyniknout a dotvořit jeho atmosféru. V současné době jsou moderní lampičky s výraznými vzory jako je například Lampička stolní 90987, kterou najdete ve specializovaném internetovém obchodě prodávajícím svítidla rajsvitidel.cz. Nabídka zde je mnohem širší. I vy si zde jistě vyberete své nové moderní svítidlo. V nabídce jsou pracovní i designové stolní lampy, které jistě potěší každého, kdo má rád funkční a současně vysoce praktické věcičky.

Kompletní nabídku najdete na www.rajsvitidel.cz