Další fáze rekonstrukce nemocnice v Linci dokončena

„Postupnými rekonstrukcemi a přestavbami provází DELTA Group nemocnici Diakonissen v rakouském Linci již 8 let! Jsme pyšní na to, že si nás tato klinika vybrala jako partnera, který ji doprovází celým procesem rekonstrukce a novostaveb ve více fázích“, uvedla k tomuto úspěšnému dokončení projektu kliniky Marcela Kolářová, mluvčí této společnosti.

„V současné době jsme dokončili přestavbu velkého křídla s lůžkovou částí, která je rozdělena nově do tří různých pater. V této fázi přestavby patřila mezi naše úkoly role generálního projektanta, architekta, koordinátora managementu výběrového řízení a implementace digitální platformy Datenpool, která vždy představuje silnou komunikační podporu na efektivním řízení a práci s aktuálními daty při samotné koordinaci jakéhokoliv projektu.

Více o aktuálně dokončené rekonstrukci pro kliniku Diakonissen, která bude definitivně ukončena v březnu letošního roku a jedná se již o 15. projekt v řadě, se dozvíte v následujícím videu!

Erik Štefanovič, jednatel DELTA Group ČR komentuje tento projekt slovy, že největší výzvou v projektu bylo udržet nepřerušený provoz rekonstruované části objektu kliniky, která se nesměla proměnit ve standardní staveniště. Bylo nutné běh prací naplánovat tak, aby provoz kliniky nebyl narušován hlukem, vypínáním vody nebo topení a celkově nenarušoval hospitalizované osoby v bezprostřední blízkosti.

„Detailní přípravná fáze prací a důvěra investora, včetně pozitivní kultury projektu v celém týmu (klient, projektant, zhotovitel), nespočet jednání, diskuse o přesné implementaci všech procesů do provozu kliniky, učinily tento projekt tak úspěšným,“ zhodnotil závěrem tento projekt Štefanovič.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *