České koupelny RIHO

Firma M.B.KERAMIKA nabízí především výrobky od českých výrobců sanitárního vybavení pro koupelny. Uvědomuje si, že podpora domácího trhu je velice důležitá a to je také jeden z důvodů, proč nabízí i sprchové kouty a vany RIHO.

 

Vyjímečná kvalita RIHO

Firma RIHO CZ, a.s. vznikla v roce 1994 jako dceřiná společnost holandské firmy RIHO INTERNATIONAL. Dobrá pověst o vysoké technické úrovni českých výrobků byla důvodem k rozhodnutí vedení firmy vybudovat v ČR nový podnik výjimečných kvalit.

V novém podniku RIHO vyrostl tým specializovaných techniků, kteří tvoří špičku ve svém oboru. A právě kvalita výrobků je dalším důvodem proč si vybrat produkty od společnosti RIHO CZ. M.B.KERAMIKA nabízí celý koupelnový sortiment značky RIHO a v síti jejich prodejen naleznete celou řadu vybavení pro koupelny:

  • koupelnové krycí panely,
  • vany, vaničky a vanové zástěny,
  • sprchové kouty a sprchové zástěny.

 

           

           

Akrylátové vany a vaničky RIHO

Vana je významnou součástí koupelny a jejímu výběru bychom měli věnovat dostatek času. V této oblasti lze doporučit akrylátové vany nebo vaničky firmy RIHO, což jsou její nejznámější koupelnové produkty. Akrylát zaručuje bohatou tvarovou variabilitu, barevnou stálost a je dobrým zvukovým a tepelným izolantem. Ke každé vaně si navíc lze objednat masážní systém na míru. RIHO vedle klasicky bílých van nabízí ještě vany Funny baths, což jsou o vany s ručně malovanými vzory. Záleží jen na Vás, čím ozvláštníte svou koupelnu.

  

Sprchové, vanové kouty a zástěny

Dalším významným produktem RIHO jsou sprchové kouty, sprchové zástěny a vanové zástěny. K dispozici jsou Vám jak typizované sprchovací kouty a zástěny, tak atypické a variabilní koupelnové vybavení, které je vyráběno v podstatě na míru. Společnost RIHO totiž nabízí nevšední flexibilitu výroby, podpořenou výborným servisem. K vaně si například můžete zakoupit designově sladěnou vanovou zástěnu, čímž dále zvýšíte úroveň a komfort při využívání koupelny.

RIHO Shield pro čistotu koupelny

Veškeré sprchové kouty nebo sprchové zástěny lze objednat se speciální povrchovou úpravou RIHO Shield. Tato úprava spočívá v tom, že póry na povrchu skla, jsou téměř úplně zaplněny a proto se nečistoty a vodní kámen nemají kde usadit a s vodou odtékají do odpadu. Údržba takto speciálně ošetřeného koupelnového skla je pak mnohem jednodušší.

 

Hydromasážní a parní systémy RIHO

V nabídce společnosti RIHO naleznete také oblíbené parní kabiny, které jsou skvělé pro své pročišťující a stimulující účinky na organismus, špičkové masážní systémy s hydro a aero tryskami, obkladové panely a další koupelnové doplňky k vanám či sprchovým koutům. Zapomenout nesmíme ani na koupelnový nábytek se zapuštěnými akrylátovými umyvadly, který je ozdobou každé koupelny.