Nechcete neustále kontrolovat, zda jsou okna zavřená? Nyní už nemusíte!

 

Léto je obdobím, kdy většina oken v domácnostech slouží k větrání interiéru, aby se místnosti zbytečně nepřehřívaly. V teplých dnech je také vzduch v interiéru mnohem rychleji vydýchaný a tak je třeba jej často měnit. Některá okna jsou otevřená celý den i noc. Všichni ale známe situaci, kdy najednou potřebujeme odjet a v autě si nejsme jistí, zda jsme zavřeli všechna okna a musíme zpět. Nyní už tento problém řešit nemusíte, protože okna se zavřou i bez vašeho přičinění.

 

oknaO zavírání se postará novinka v nabídce BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o.

Společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. patří na našem trhu mezi přední výrobce a dodavatele plastových oken a dveří, ale také hliníkových oken a dveří nebo fasád. Plastová okna a dveře společně s hliníkovými produkty od BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. jsou známé svou vysokou kvalitou, protože firma využívá jen materiály osvědčených výrobců, které zpracuje moderními technologiemi. Cílem kvalitních oken a dveří je zvýšit komfort domácnosti a usnadnit její provoz. A právě proto firma BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. do své nabídky přidává i absolutní novinku, která se postará o zavírání oken.  

 

Samozavírací okna patentovaná rakouskou firmou

Právě samozavírací okna jsou převratnou novinkou v nabídce BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. jedná se o patentovaný produkt předního rakouského výrobce. Patent nese název Winflip. Nejedná se o celá okenní křídla, ale jen o jejich malou součást, která se postará o zavírání oken za vás. Pro výrobek Winflip, jeho prodej a instalaci je právě BOHEMIA PLAST GROUP s.r. o. specializovanou firmou na našem území. Už při výměně oken si jej můžete do nových oken objednat, ale nová okna nejsou nutností. Winflip lze totiž namontovat i na stávající okenní křídla. Na Winflip si jednoduše můžete nastavit interval, jak dlouho mají být okna otevřena a po vypršení této nastavené doby se systém automaticky postará o jejich zavření a uzamčení. V nabídce je manuální i digitální verze.

 

Kompletní informace o způsobu fungování Winflip najdete na www.bohemiaplast.cz