Kvalitní čištění a dezinfekce pro koberce v mateřských školách v Praze

 

Dobrý den, ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., kdy jsme využili jejich služby strojového čištění koberců Praha, kotoučovým strojem pro naše koberce, které máme ve dvou třídách mateřské školky. Plochy v mateřské školce pokrývají z větší části koberce, které slouží i mimo jiné jako zateplení.

 

Vždy musíme dbát na to, aby byly koberce čisté a pro děti nezávadné, tedy i vydezinfikované. Koberce vždy pracně čistila naše paní uklízečka, ale i přes veškerou její dřinu a snahu se jí nepodařilo z koberce dostat skvrny od jídla a barev, které děti používají ke kreslení. Paní uklízečka měla vždy k dispozici čistící stroj na extrakční čištění koberců, který vhání do čištěného koberce pod přiměřeným tlakem teplou vodu s čisticím prostředkem a následně ji ihned vysává zpět do sběrného zásobníku. 

 

To bohužel nestačilo k úplnému vyčištění koberců od pastelek a voskovek, a jiných zbytků, pro děti nepřijatelných. Navíc byly koberce slehlé a působily zašlým nepěkným vzhledem a matně. Zkrátka působily staře, i když tomu tak nebylo.

 

Na doporučení jsme se zkontaktovali s firmou A SERVIS, která nabízí strojové čištění koberců Praha kotoučovým strojem a používají ekologickou chemii, která je vhodná i pro takové místa jakým jsou právě mateřské školy, kde si často děti na kobercích hrají. Jsou pro děti bezpečné. Důležité pro nás také bylo, aby čištění koberců proběhlo o víkendu a to málo která z jiných firem akceptovala, jelikož o víkendech své služby neprovádí. Firma A SERVIS nám velmi ochotně vyšla vstříc.

 

Vše proběhlo ke spokojenosti a v daném termínu. S jejich metodou strojového čištění kotoučovým strojem se koberce ve třídách znovu rozzářily čistotou, prosvítily se i barvy, vzory, provoněly a v neposlední řadě i vydezinfikovaly. Pro děti vše ideální. Všechna místa od barev jsou bez známky znečištění.

 

Výsledek nás velmi překvapil a v budoucnu rádi využijeme znovu služeb této firmy na čištění fasády naší školky, kterou nám vyčistí tato firma jejich vysokotlakým čištěním a fasáda na budově bude zase krásně čistá.  Těšíme se na další spolupráci s A SERVISEM.

 

 

Výškové práce mytí, čištění, impregnace oken, výloh a fasád Praha

 

 

Naši odborně kvalifikovaní pracovníci firmy A SERVIS LIPKA s.r.o. umývají okna a výlohy profesionálně a po jejich odvedené práci budou Vaše okna a výlohy dokonale čistá a bez šmouh. Jejich odborný tým je tvořen z kmenových zaměstnanců, kteří mají čistý trestní rejstřík.

 

 

 

Vždy se snaží vyjít vstříc a dbají na přání zákazníků. Umývají okna plastová, dřevěná, špaletová, střešní, atypická v novostavbách, zimní zahrady, zasklené lodžie v domácnostech. Mezi nejčastější zakázky firmy patří i servisní mytí výloh v obchodních jednotkách nákupních center.

 

Tyto výlohy umývají převážně v servisních cyklech, tak že jejich pracovník pravidelně přijde vyčistit prosklené plochy dle Vašich požadavků. Skleněné plochy ve výškách umývají pomocí vysokozdvižné techniky, lešení a neb za pomoci certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

 

Při mytí oken a výloh, je důležité na začátku dobře umýt rám okna, po té profesionálně saponátovým roztokem umýt a odmastit skla. Když dobře umyté okna a prosklené plochy proschnou, tak je na závěr vyleští čistým a suchou bavlněnou plenou.

 

Dodržením tohoto jednoduchého technologického postupu, okna vypadají dlouhou dobu krásně čistě. I když už jsou okna částečně špinavá, máte pocit, že okna jsou pořád skoro čistá. Pokud použijí leštidlo, budou za nějaký čas na okně vidět kola a tahy jak se okna leštila.