Dlažba CSB – CANTERA – skvělá imitace přírodního kamene!

Významný dodavatel betonových dlažeb společnost CS-BETON s.r.o. vytahuje další eso z rukávu. Nyní si můžete pořídit designově neobyčejně provedenou dlažbu CSB – CANTERA.

 

 
  
  

Atraktivita na prvním místě
Dlažba CSB – CANTERA je jedničkou mezi ostatními dlažbami. Svým vzhledem velmi připomíná mozaikovou skladbu plochých kamenů pečlivě, které jakoby byla pečlivě opracovány zkušeným kameníkem. Unikátní je také i její pokládka, která na první pohled vypadá složitě, ale opak je pravdou. Ve skutečnosti jsou všechny betonové bloky svým tvarem identické a právě díky tomu se velmi snadno instalují. Pokládka dlažby se provádí z pěti tvarově shodných bloků s různým rozložením vzoru na povrchu. Různé rozložení vzoru potom znemožňuje rozpoznat konkrétní vzor skladby!

www.csbeton.czwww.csbeton.cz

Různá barevná provedení
Dlažba CSB – CANTERA je k dostání v několika barevných provedeních. Můžete mít dlažbu v barvě: šedá, červená, hnědá, okrová, černá nebo javor. Vybírat můžete také barevné mixy – Caoba, Gres, Basanita i Playa, které jsou velmi oblíbené. Díky svému charakteru krásně splynout s okolními přírodními prvky. Záleží pouze na vašem vkusu a ladění. Dlažbu CSB – CANTERA můžete použít i jako nášlapný blok v trávníkové ploše. Atraktivní je i cena. Dlažbu CSB – CANTERA můžete u CS-BETON s.r.o. pořídit již za 329 Kč za m2.

Pokud chcete mít líbivou a kvalitní dalžbu, neváhejte a podívejte se na www.csbeton.cz kromě dlažby CSB – CANTERA zde naleznete i mnoho dalších zajímavých produktů.

www.csbeton.cz