Dlažba CSB – CANTERA jako skvělá imitace přírodního kamene

Významný dodavatel betonových dlažeb – společnost CS-BETON s.r.o. – přichází s dalším zajímavým trumfem. Nyní si můžete pořídit stylovou dlažbu CSB – CANTERA, která přináší super design!

 

 
  

Dlažba CSB – CANTERA je vysoce atraktivní
Dlažba CSB – CANTERA poráží ostatní dlažby na plné čáře. Její velké plus je v tom, že svým vzhledem připomíná mozaikovou skladbu plochých kamenů pečlivě opracovaných zkušeným kameníkem. Unikátní je i skládání této dlažby. Pokládka dlažby CSB – CANTERA vypadá na první pohled složitě, ale opak je pravdou. Ve skutečnosti jsou totiž všechny betonové bloky svým tvarem identické, a proto se velmi snadno instalují. Pokládka dlažby se provádí z pěti tvarově shodných bloků s různým rozložením vzoru na povrchu. Různé rozložení vzoru potom znemožňuje rozpoznat konkrétní vzor skladby, což u jiných typů dlažby budete hledat jen velmi těžko.

dlažbadlažba

Atraktivní barevné variace
Dlažbu CSB – CANTERA nabízí společnost CS-BETON s.r.o. hned v několika atraktivních barevných provedeních. Dlažbu můžete mít v barvě: šedá, červená, hnědá, okrová, černá nebo javor ale také v barevných mixech – Caoba, Gres, Basanita i Playa. Díky svému charakteru krásně splynout s okolními přírodními prvky. Pro svůj atraktivní vzhled je dlažba CSB – CANTERA velmi oblíbená. Použít ji můžete i jako nášlapný blok v trávníkové ploše. Atraktivní je i cena. Dlažbu CSB – CANTERA můžete u CS-BETON s.r.o. pořídit již za 329 Kč za m2.

Pokud chcete mít kvalitní a líbivý exteriér, neváhejte a podívejte se na www.csbeton.cz kromě dlažby CSB – CANTERA zde naleznete i mnoho dalších zajímavých produktů.

www.csbeton.cz