Dlažba CSB – FLABELLLO od CS-BETON s.r.o. – kvalita zaručena!

CS-BETON s.r.o. – špičkový výrobce betonových dlažeb v České republice. Nyní představuje jedinečnou dlažbu s názvem CSB -FLABELLO.

 

 

CSB – FLABELLLO originální tvar!
Dlažba CSB -FLABELLO je originální dlažba s nevšedním tvarem. Dlažba je složena ze čtverců, obdélníků a velkých a malých klínů. Díky tomu je možné z dílů vytvářet různé kompozice jako jsou oblouky, kruhy nebo dokonce vějíře. Dlažba CSB -FLABELLO se tak hodí především pro historická centra měst, k objektům s historizující architekturou i luxusním objektům a plochám.

Barevné variace

Dlažba CSB -FLABELLO je k dostání v mnoha barevných variacích. Vybrat si můžete dažbu v bílé, černé,červené, modré, okrové i jiné barvě. K dostání je také v různých druzích povrchových úprav. Zvolit si můžete například stále velice oblíbený povrch brokovaný EXCELLENT, který patří mezi nadstandardní povrchové úpravy. Dlažbu si můžete mít i v barevném provedení COLORMIX a vytvořit si tak na zemi zajímavé barevné obrazce. Při pokládce dlažby v barevném provedení COLORMIX je nutné odebírat a kombinovat dlažební kameny z více palet současně a pokládat je zcela náhodně! Určitě si s tím ale poradíte! Jedině tak dosáhnete dokonalé barevné kombinace v celé zpevněné ploše.

amsj 2729Kvalita za rozumnou cenu
Dlažbu CSB -FLABELLO můžete pořídit již za 379 Kč/m2 . Více informací o dlažbě CSB -FLABELLO a o dalších výrobcích CS-BETON s.r.o. naleznete na www.csbeton.cz
.