Léto si pořádně užijete jen v bazénu! Kde ho vybrat?

Horké letní dny se pomalu ale jistě blíží. Pokud si chcete letošní léto užít v klidu a pohodě u bazénu, měli byste začít jednat co možná nejdříve. S řešením vašeho nového bazénu vám pomůže společnost EKOPLAST TELČ s.r.o., která nabízí bazény špičkové kvality a samozřejmostí je i veškeré příslušenství.
 
 
  

Laminátové i plastové – stačí si jen vybrat
Společnost EKOPLAST TELČ s.r.o. nabízí bazény vyrobené z plastu nebo z lamina. Stačí se pouze rozhodnout, který vám bude více vyhovovat. Specialisté z EKOPLAST TELČ s.r.o. vám samozřejmě rádi poradí. V kategorii plastové bazény nabízí 4 typy řešení – v nabídce je oválný, obdélníkový, kruhový nebo i bazén s atypickým tvarem. Zajímavá je i nabídka laminátových bazénů, které vás potěší svým moderním řešením.

www.ekoplast.cz

Příslušenství nesmí chybět
V nabídce EKOPLAST TELČ s.r.o. samozřejmě naleznete i veškeré bazénové příslušenství, které doma musíte mít. U EKOPLAST TELČ s.r.o. si můžete vybrat filtrace, čerpadla, , protiproudy, vysavače i solární panely. Pokud si chcete koupání v bazénu opravdu užít, jistě vás potěší i nabídka zajímavého bazénového osvětlení nebo i solární sprchy či bazénové alarmy.

Vybavení pro náročné
Ke každému bazénu samozřejmě patří i kvalitní a atraktivně vypadající dlažba. I tu EKOPLAST TELČ s.r.o. nabízí. Objednat si můžete dlažbu v provedení umělý kámen, umělý pískovec nebo také vymývanou a tryskanou dlažbu. Ke svému bazénu si můžete pořídit bazénovou roletu nebo i funkční zastřešení.

Více informací o bazénech společnosti EKOPLAST TELČ s.r.o. najdete na www.ekoplast.cz.