Digestoře mohou mít mnoho podob, ale hlavní je vždy výkon!

 

Designová dokonalost je v dnešní době třeba u všech prvků v domácnosti. Výjimkou nejsou ani digestoře v kuchyních. Mnohé modely digestoří jsou v dnešní době opravdovými skvosty, které vás zaujmou už na první pohled. Ovšem mnohé modely, které se soustředí na dokonalý vzhled jsou ochuzeny o výkon. Na tento fakt je třeba si dát velký pozor a všechny digestoře pečlivě zkoumat. Hlavní funkcí digestoře je odsávání, nikoli design.

 

I digestoře s krásným vzhledem mohou mít velký výkon
digestořSamozřejmě není pravidlem, že krásná digestoř musí mít malý výkon. Některé modely digestoří mají skvělý vzhled a vysoký výkon také. Velmi dobrých výsledků v tomto ohledu dosahují digestoře Mora.  Česká značka Mora patří mezi nejkvalitnější výrobce odsavačů par v Evropě. Odsavač par Mora jsou dokonale designově navržené a svým výkonem předčí vaše očekávání. Hodí se do všech druhů kuchyní a splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Stačí si jen správně vybrat.

 

Náhradní díly na Moru seženete jednoduše
Vždy je lepší, když výrobek kupujete u kvalifikovaného prodejce, který dokáže také zajistit servis a nabídne vám široké příslušenství. V oblasti odsavačů par mora je tímto prodejcem společnost EXPOS HEATING a.s.  V oblasti prodeje digestoří značky Mora se jedná o špičku na našem trhu. V nabídce najdete velké množství modelů digestoří, mezi kterými nechybí komínové digestoře, digestoře pod linku, výsuvné a mnoho dalších modelů digestoří. Součástí sortimentu k odsavačům par je také velmi široká nabídka náhradních dílů a doplňků. Tento sortiment mnoha prodejcům chybí. U EXPOS HEATING a.s. můžete vybírat náhradní díly, náhradní filtry a další příslušenství. Nechybí ani nabídka náhradních dílů na sporáky a další výrobky MORA.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.iexpos.cz