Doporučujeme: Řada kancelářského nábytku COLOURS

Bez barev si nedokážeme představit pohled na svět a není důvod se jich vzdávat ani na pracovišti. Designéři a interiéroví návrháři s pestrými odstíny rádi pracují, protože dobře vědí, že se jimi jejich klienti rádi obklopují. Je všeobecně známo, že barvy mají svoji symboliku, konkrétní výklad i účinky na lidskou náladu, výkonnost a psychiku. Barvy použité v pracovně nebo kanceláři mají pozitivní vliv na nasazení zaměstnanců a jejich energii v práci.

 

Oživení barvami

Tento koncept při svojí práci využívají i italští designéři z kanceláře Perin & Topan spolupracující se společností TOP OFFICE. Kombinací moderních výrazných barev chtějí narušit univerzálně pojaté řešení většiny pracovišť. Zařízení kanceláře barevným nábytkem je jedním z nejjednodušších způsobů, jak podpořit kreativitu zaměstnanců a rozptýlit je od monotónní práce. Z toho důvodu italští designéři navrhli řadu kancelářského nábytku Colours.

 

Viditelné kontrasty

V rámci barevného řešení pracoviště lze spojit světlé odstíny jako šedou či bílou s výraznějšími barvami, jako je zelená, oranžová nebo lila. Jasné tóny jsou použity především na poličkách, zásuvkách a dvířkách od úložných prostor. Drobné barevné plochy vkusně doplní zbytek interiéru, aniž by ho zcela pohltily. Množství barevného nábytku a různých odstínů už záleží ryze na Vás.

 

Barevné členění

Díky využití několika barev snadno získáte pocit volnosti v sestavování celého interiéru. Nechte se unést působením pestrých odstínů a tvořte nahodilé barevné kombinace bez pevného řádu. Z toho důvodu se kancelářský nábytek Colours hodí do malých i těch největších kanceláří. V omezeném prostoru docílíte efektu s pomocí jedné či dvou barev nebo stejného počtu výrazného nábytku. V open space kancelářích barvy snadno sjednotí rozsáhlý prostor a pozitivně naladí všechny jeho obyvatele.