Stínící technika, plastová okna i garážová vrata od Mazelsro.cz

MAZEL s.r.o. znamená skutečně široký záběr služeb a produktů pro kohokoli, jehož současné chvíle doprovází myšlenky o nejlepší stínící technice, plastových oknech či garážových vratech. Pusťte to z hlavy a předejte Vaše přání do rukou odborníků! Patříte-li do této skupiny, jistě se Vám budou hodit oficiální stránky společnosti www.mazelsro.cz.

Stínící technika na všechny způsoby

Nabídka společnosti Mazelsro.cz se v oblasti stínící techniky dělí na žaluzie, rolety, markýzy, ale i sítě proti hmyzu. Žaluzie si máte možnost opatřit v obou variantách – tedy jak vertikální, tak i horizontální, rolety máte možnost vybírat z předokenních i zatemňovacích. Produkty navíc mohou zdobit různé odstíny široké palety barev, s jejichž výběrem Vám odborníci ze společnosti rádi poradí.

  

Garážová vrata

Garážová vrata sluší každé garáži. Jejich výhodou je jejich variabilní vzhled a takřka nulový prostor, který zabírají uvnitř garáže. Zvolit můžete ze dvou typů garážových vrat: oblíbených sekčních a rolovacích. Dalším velkým plusem je možnost instalace bez jakýchkoli stavebních úprav do již postavené garáže.

 

Plastová okna

Realizaci plastových oken je dalším artiklem z arsenalu služeb Mazel s.r.o. Dodávaná okna jsou založena na belgickém systému DECEUNINCK, který efektivně řeší největší bolest všech oken – úniky tepla. S tímto systémem zaznamenáte až 30% úspory tepla, zároveň se s nimi skvěle manipuluje a mají dlouhou životnost.

Ušetřete i svou peněženku

Proč tedy volit sortiment od Mazel s.r.o.? Dodáte svému obydlí dávku inovace za rozumnou cenu, snížíte výdaje, které z Vaší peněženky odcházejí takřka nepostřehnutelně (úniky tepla skrze stará okna) a dodáte Vašemu domovu silnou dávku praktičnosti. Nejlepší představu o sortimentu si však uděláte díky velice rozsáhle fotogalerii na oficiálních stránkách. Jasná volba pro stínící techniku, plastová okna i garážová vrata zní www.mazelsro.cz.