Dřevěné vzory jsou na podlahu oblíbené i na dlažbě!

 

Dřevěné vzory nachází stále širší využití na podlahách v domácnosti i v exteriéru. Dřevěné vzory dodají domácnostem krásný přírodní vzhled, potřebnou útulnost a mají i schopnosti uklidnit mysl. To samé platí i pro exteriér. Oblíbenou variantou jsou v dnešní době keramické dlažby. I na dlažbách můžete najít krásné vzory dřeva, které budou na první pohled k nerozeznání od pravého dřeva. Stačí jen správně vybrat.

 

Přesně takové vlastnosti má dlažba Taiga

Pokud hledáte keramickou dlažbu se dřevěným vzorem, najdete na našem trhu mnoho takových výrobků. Bohužel většina z nich nemá dokonale propracovaný design samotného dřeva. Jedná se o jednoduché napodobeniny, které nemají dostatečně dokonalý vzhled. To se ale rozhodně nedá říci o dlažbě Taiga. Právě dlažba Taiga vyniká před konkurencí zpracováním dřevěného vzoru na jejím povrchu. Ten je k nerozeznání od pravého dřeva. Dlažby Taiga se vyrábějí v různých odstínech, které jsou přesnými kopiemi jednotlivých dřevin. Vybírat můžete světlé i tmavé dlažby.

 

Můžete nakupovat i doplňky k dlažbě Taiga

Dlažby Taiga se vyrábí ve velkých rozměrech 33×66,5cm. Všechny druhy jsou mrazuvzdorné a díky tomu naleznou využití jak v interiéru, tak v exteriéru. Vhodné je například využití do pergol i na terasy. Ke každému designu dlažby Taiga si můžete vybrat také velikost 16,25×66,5cm. Tato velikost je vhodná při využití na sokly u obvodových stěn. Jestli chcete vidět, jaké vzory série Taiga nabízí, můžete navštívit stránky keramikahasek.cz. Zde najdete komplexní nabídku dlažeb Taiga v obou rozměrech a ve všech vzorech. Ceny společnosti Keramika Hašek vždy patří mezi nejlepší na našem trhu, což se týká i série Taiga.

 

Kompletní nabídku najdete na www.keramikahasek.cz.