Vaše nové bydlení od A do Z

Pan Novák se s veselou náladou vrací domů. Právě dnes se mu podařil „husarský kousek“! Koupil vytoužený pozemek a jeho sen o vlastním rodinném domě rázem dostává celkem reálnou podobu. Jak dům bude vypadat má už promyšlené a kdo ho postaví?Ano, i v tom má zcela jasno. Dům postaví firma A-dům, s.r.o. A co společnost A-dům s.r.o. nabízí? Jste-li v podobné situaci, jako pan Novák, ale nejste si jisti výběrem stavitele, možná vám pomůžeme ke správnému rozhodnutí.

 

Všechno začíná v projektové kanceláři firmy A-dům. Tady vyslechnou vaše představy a plány, tady společně s vámi dají reálnou podobu vašemu vysněnému domu. Pro všechny klienty nabízí zhotovení dílčí i kompletní projektové dokumentace, a to jak na základě individuálních požadavků tak podle typové nabídky z katalogů. Nejdříve je zpracována studie. Znamená to, že váš projekt dostane vizuální podobu, aby bylo pro vás snadnější si dům, a většinou i jeho blízké okolí, představit co nejreálněji. Po doladění všech detailů a odsouhlasení této fáze klientem projektanti přistoupí ke zpracování projektové dokumentace. To jsou laicky řečeno plány, podle kterých se provádí vlastní stavba. Zdá se to snadné, ale za vším se skrývá spousta práce, zkušeností a vstřícnosti vůči zákazníkům.

Společnost A-dům s.r.o. nabízí své služby více jak 15 let. Začínali s menšími projekty, jako například půdními vestavbami, přístavbami a rekonstrukcemi rodinných domů. Nyní je nabídka jejich služeb téměř neomezená. Váš vysněný dům dokáží postavit jak zděný, tak jako dřevostavbu. Každému, co jemu je blízké. Všechny systémy mají své zastánce i kritiky, ale tady upřednostňují spokojenost klienta. Firma A-dům staví například z Porothermu, Ytongu či stavebního systému  Sendwix. Raději byste dřevostavbu? Používají systém trámové opláštěné konstrukce, panelový systém a pro fajnšmekry nabízí dřevostavbu z masivu. Stačí si vybrat stavební systém, který bude favoritem vašeho srdce a zároveň vašeho bydlení.

Dočetli jste až sem a říkáte si „…dobré, ale co mají navíc?“. Správná otázka. „Navíc“ jednoznačně mají osobitý přístup. Zákazník zde není brán jen jako „kasička“, ale opravdu se tu dbá na jeho spokojenost, na jeho potřeby a možnosti. Že je to správná cesta, je znát z odezvy klientů, kteří se na A-dům obrací s dalšími zakázkami nebo je doporučují svým příbuzným a známým. Dalším „navíc“ je profesionalita a rozšiřování služeb na základě růstu znalostí a zkušeností. Neusínají tu na vavřínech a snaží se zákazníkům nabízet stále víc a kvalitněji. Svědčí o tom i nový projekt Nízkoenergetické a pasivní domy s názvem „Future House“. Tady si přijdou na své jak vyznavači úsporného bydlení, tak zároveň milovníci moderní a netradiční architektury.  Vše je sladěno do nejmenšího detailu. První dům z této řady ‚Woodford‘ zahajuje právě svou výstavbu a vy můžete být při tom. Firma A-dům s.r.o. připravuje malý seriál, který průběh stavby zdokumentuje a nabídne vám jej na našich stránkách ke shlédnutí.

Pan Novák je již rozhodnutý, kdo postaví jeho vytoužený dům. A co vy? Ještě váháte? Firma A-dům s.r.o. vám nabízí konzultaci přímo o vaší představě bydlení. Jestli potřebujete jen doplňující informace, podívejte se na jejich stránky www.a-dum.cz nebo firmu kontaktujte písemně na níže uvedené adrese. Také chcete zkusit jak chutná „péče o zákazníka“? Zadejte svůj projekt společnosti A-dům s.r.o. a o váš dům se postarají od A do Z.

 

Kancelář a kontaktní místo:
Bieblova 1110/1B
500 03 Hradec Králové 3

Tel./fax: 495482 535
Mobil: 725 862 483
Mail: info@a-dum.cz Email skryt jako ochrana spamboty, pro zobrazení povolte JavaScript

 


www.a-dum.cz