Mytí oken, suché leštění a GLP impregnace Praha

Velmi ráda si nechávám umývat okna právě firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože mám jistotu, že to vždy zvládne s precizností a v přesně domluveném termínu.

 
Ráda bych ale zmínila, že jsem díky této firmě objevila novinku, která se nazývá GLP impregnace skel. K ní jsem se ale přesně dostala díky letité spolupráci, kterou s firmou A SERVIS mám. Už dlouhou dobu si ji totiž objednáváme na mytí oken. Dokonce i moji prarodiče využívají služeb firmy A SERVIS a jsou s ní velice spokojení. Její pracovníci totiž opravdu umí, a to vždy s dokonalým výsledkem. S touto sympatickou partou se dobře jedná a hlavně máte jistotu v diskrétnost, když si je zvete domů.
 

Nikdy se mi nestalo, že bych řešila nějaké problémy. Umývání oken by totiž mohli učit nejednu hospodyňku. Nikoho by totiž nenapadlo leštit okna nasucho, každý používá přinejmenším alespoň Okenu. Oni však skleněnou plochu čistí nasucho proto, aby dosáhli dokonalého lesku, který dlouhou dobu vydrží.

 

Když mi ale nabídli GLP impregnaci, tak jsem dlouho neváhala nechala si ji na okna bytu aplikovat. Mám ji zatím jen jeden rok, ale už teď můžu s jistotou říci, že opravdu plní svoji funkci. Při znečištění oken se o vše postará déšť. Kapičky vody do sebe zabalí prach, který se na sklo uchytil a ty se pak odvalí ze skleněné plochy pryč. To je výborné především v jarních měsících.

 

Po pracovnících z firmy A SERVIS mi ale smutno není. Našla jsem pro ně u mě doma jinou práci, a to konkrétně pravidelné uklízení bytu. Velice ráda ji doporučuji vám všem, protože je to opravdu nejspolehlivější úklidová firma, jakou si jen můžete přát.

 

 

 

 

Strojní čištění všech druhů podlah a jejich voskování v Praze

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. se strojovou metodou specializuje na čištění jakýchkoliv druhů podlah za pomoci kotoučového stroje. Jen tak může svým zákazníkům zajistit hloubkové vyčištění podlah.

 

Pracovníci firmy jsou touto metodou schopni vyčistit dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kamenné podlahy, a to i od velmi silného znečištění. Nejprve si zvolí správnou chemii a kartáč. Poté podlahu kartáčují. Následně je podlaha vysáta speciálním vysavačem. Po tomto procesu se podlaha ještě umyje čistou vodou. Tím dojde k deaktivaci chemie. Výsledkem je dokonale a hloubkově vyčištěná podlaha.

 

 

Firma A SERVIS doporučuje takto důkladně umyté nebo i nové podlahy navoskovat. Voskování se provádí nanesením průmyslového polymeru, který ji zakonzervuje a chrání před poškozením nebo silnějším znečištění. Podlaha pak má také mírný protiskluz. Tento polymer má životnost 1 rok. Po roce vám jej tedy pracovníci odstraní a dle přání nanesou nový.