Profesionální kotoučový stroj zvládne i skvrnu do tuše. Čištění koberců Praha 1

Nedávno jsem měla problém s naším kobercem, ze kterého jsem nemohla vyčistit fleky rozlité tuže. Tu používá dcera na grafické kresby a koberec v jejím pokoji byl samá skvrna, předně kolem jejího stolu to byla katastrofa. Několikrát jsem zkusila různé odstraňovače odolných skvrn a koberec kartáčovala. Nepomohlo vůbec nic a fleky na koberci zůstaly, i když jsem se s tím mohla mořit hodiny.

 

Pomalu jsem se smířila, že už to ani nevyčistím. Na radu mé kolegyně z práce, jsem se obrátila na úklidovou firmu, která už měla zkušenosti s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační stroj, čištění koberců Praha 1. Tato firma provozuje profesionální strojové čištění koberců Praha kotoučovým strojem, takže jsem si u nich  hned domluvila vyčištění koberce.

 

Kolegyně tuto firmu již dvakrát využila na čištění koberců v její malé prodejně s knihami a byla velmi spokojena, jak si umí poradit i se silně znečištěnými koberci, protože její obchůdek je ve frekventované ulici. Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a dalších náležitostech. Do pěti dnů k nám přijeli pracovníci z firmy a náš koberec krásně vyčistili. Jejich čistící kotoučový stroj na koberce spolu s jejich čistící chemií odstranil naprosto všechnu nečistotu.

 

Po flecích od tuže nezbylo ani památky, na koberci krásně ožily jeho barvy a svěže provoněl celý pokoj. Zaměstnanci firmy z A SERVIS byli velmi šikovní, ochotní a slušní. Já jsem s jejich odvedenou prací velmi spokojena ve všech ohledech, a protože mě nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout, mohu ji jedině všem vřele doporučit, protože jsem se s tak spolehlivou firmou dlouho nesetkala.

 

 

Chemické čištění podlah. Generální mytí, voskování, nano impregnace Praha 10

 

Rád bych se s Vámi podělil o velice pozitivní zkušenost s úklidovou firmou, kterou jsem si objednal na čištění podlah v naší firmě. Pořádek je velice důležitý pro vhodné pracovní prostředí, a proto asi nikoho nepřekvapí, že jako firma fungující na větší rozloze podlah jsme potřebovali sehnat někoho, kdo by pro nás tyto spolehlivě a kvalitně uklízel. Naším požadavkem byla zároveň i časová flexibilita, protože je pro nás vzhledem k povaze naší práce nemyslitelné, aby úklid probíhal ve standardních pracovních hodinách.

 

 

To se ukázalo být největším problémem, právě toto totiž bylo překážkou pro všechny námi oslovené potenciální dodavatele úklidových služeb. Po několika týdnech hledání jsme ovšem narazili na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění podlah Praha 10, voskování, hydrofobní impregnace, která s tímto požadavkem neměla problém a byla nám ochotna vyjít vstříc.

 

Domluvili jsme se tedy na termínu čištění – dalším plusem byla vstřícná komunikace a i přesto, že jsme tou dobou nebyli stálými zákazníky, podařilo se nám domluvit na brzkém termínu, což nás velmi příjemně překvapilo. Samotné čištění pak proběhlo o pár dní později a výsledek byl pro nás dalším velkým překvapením – podlahy byly umyty naprosto dokonale.

 

Prý je za to zodpovědná jejich metoda čištění, kdy používají kvalitní kartáčový stroj a dle typu podlah nasazují do boje také rozličné chemie. Navíc kromě lesknoucí se podlahy nezbyla po čištění žádná stopa – ani vlhko, ani zápach chemie/dezinfekce. Od té doby je právě A SERVIS LIPKA, s.r.o., úklidovou firmou, na kterou se pravidelně a rádi obracíme.