Energetická náročnost budov snížena – jasný pokrok vpřed.

Problém dnešní doby na celém světě našel řešení. V současnosti se především největší důraz klade na snížení energetické náročnosti budov. Je dokázané, že budovy spotřebovávají cca 40% energií, a proto je důležité hledat možnosti úspor právě tu. Nízkoenergetické domy – pasivní domy jsou momentálně hlavní tahačem v této problematice. Čím výraznější je snaha o snížení energetické náročnosti budovy, tím náročnější je i výběr vhodné stavební a technologické strategie pro budovy. Předpokladem energeticky úsporného bydlení je kompaktní stavebná forma ve spojení s vynikajícími stavebnými materiály. Touto problematikou a dalšími v tomto oboru se zabývá společnost Recifa a.s., která na výstavě CONECO měla společný stánek s IEPD.SK.

Pěnové sklo REFAGLASS – efektivní pomoc na pravém místě
Proč nezačít hned od izolace? Základové izolační desky s pěnovým sklem REFAGLASS chrání dvěma způsoby. Jako drenáž – zabraňují průniku vlhkosti a zároveň i průchodu chladu, takže venkovní počasí neovlivňuje teplo v interiéru domu. Pěnové sklo REFAGLASS je určitě prvním skvělým základem, který zaručuje, že vaše stavba bude nízkoenergetická. Společnost Recifa a.s. vám nabízí toto moderní a pokrokové řešení úspory energie. Pěnové sklo REFAGLASS je vyrobené ze stoprocentně recyklovatelného skla, je vysoko únosné, nenamrzá, je nehořlavé, odolné vůči vnějším materiálů . Tato kvalitní izolační deska se stala současným trendem ve stavebnictví. Snižování energetické náročnosti budov je velmi důležité, začněte od základů!

www.penove-sklo.euwww.penove-sklo.eu

Důraz se klade na informace
Společnost Recifa a.s. klade hlavní důraz především na návrhy od projekčních a stavebních firem, aby vznikla nejvíce energetická budova a stavba. Šetřit vaše peněženky je pro ně velmi důležité. Také z tohoto důvodu se Recifa a.s. zaměřila na prezentaci a poradenství. Přiblížit vám materiály, které ušetří energii a časem určitě i náklady za prvotní investici. Poradenství pro laickou veřejnost, které uspořádala využilo nejméně 30 zákazníků. Rady od základu staveb, až po rekonstrukci domů ocenil každý. Poskytovaní dostatečných informací a technické poradenství je hlavním cílem společnosti. Kvalitní služby využilo už velmi mnoho investorů. Zlatá cena od odborníků České stavební akademie, Cena za ochranu životního prostředí, Zlatá plaketa na výstavní veletrhu CONECO v Bratislavě 2011 – tyto ceny hovoří o kvalitě Pěnového skla REFAGLASS. I díky nim a samozřejmě díky nabídce prvotřídních služeb a produktů navázala společnost Recifa a.s. s patnácti stavebními dodavateli na Slovensku a v Rakousku.

Pěnové sklo REFAGLASS je hit, jeho krédem je vaše spokojenost a hlavně úspora.

Více informací najdete na www.recifa.cz