Zábradlí od ALZABRADLI.CZ

Hliníkové stavebnicové zábradlí – Systém stavebnicového zábradlí kombinuje všechny klady pro současnou výrobu zábradlí. Pevnost, eleganci, , bezúdržbovou životnost, jednoduchou a rychlou montáž.

Materiál, ze kterého se vyrábějí součástky, je z vysoce kvalitních hliníkových příměsí. Za pomocí elektrooxidace se na materiálu vytváří povrch 12-18 mikronů, který chrání před škodlivými vlivy počasí v interiéru i exteriéru.Takto upravený hliník nešpiní, neohmatá se, nepodléhá sluneční erozi, je tepelně stabilní, nerozpíná se, odvádí dokonale teplo (chladí), kapky deště nezanechají stopy. Nemusí se leštit, ani jinak ošetřovat.

Ušlechtilý design nabízí mnoho možností a přizpůsobení zábradlí do každého architektonického projektu.

Jedna z největších předností systémů hliníkového zábradlí je rychlá a jednoduchá montáž, dostupná i laiky. Očekávaných výsledků dosahujeme bez sváření a bez složitých přístrojů.

Cena za 1 běžný metr eloxovaného hliníkového zábradlí je cca. 2300,- včetně DPH 20% což je zhruba i třikrát méně než nerezové a pětkrát méně než skleněné. Mnoho modelů a cenovou nabídku si pro představu můžete porovnat na stránkách http://www.alzabradli.cz kde takové zábradlí můžete pořídit. Hliníkové zábradlí se lze kombinovat také se skleněnou výplní a nebo s dřevěným madlem.

Tak už víte proč zábradlí z hliníku? A víte také o kolik je levnější než ostatní alternativy? Tak se také podívejte jak se takové zábradlí montuje na instruktážním videu je kompletní návod na jeho smontování