Jak dosáhnou silného lesku na podlaze. Čištění, voskování, nano impregnace podlah, linolea v Brně

 

Letos se manžel rozhodl firemní večírek jeho menší společnosti udělat u nás doma. Nijak mi to nevadilo, jeho kolegy mám ráda a bydlíme ve velké vile, takže místa byla víc než dost. Navíc ráda chystám takové akce, takže jsem se v tom docela vyžila. Ale co už tak moc neprožívám, je ten úklid potom. Nejhůře na tom byla podlaha a s tím už jsem se nehodlala párat. Ale věděla jsem moc dobře, na koho se mám obrátit, protože už roky si ji necháváme čistit od A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, voskování podlah, linolea, nano impregnace Brno

 

Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na nejbližším možném termínu. Přijeli v domluvený den a pustili se do práce tak jako vždy. Čištění probíhalo za pomocí strojové metody, které je opravdu vynikající. Podlaha vypadala opět jako nově položená a dlažba doslova zářila a na vyčištěné linoleum jsme opět nechali nanést vosk. Navoskované linoleum vypadá opravdu úchvatně, to se mi vždycky líbilo v amerických filmech hlavně z nemocničního prostředí, jaké tam mají podlahy, ten vysoký lesk.

 

Původně jsem si myslela, že je potřeba koupit takové linoleum, ale pánové z A SERVIS mi ukázali, že to umí udělat taky a když poprvé nanesli voskový metalique, žasla jsem a v pravidelných intervalech jednou za dva roky si jej nechávám nanést. Tato firma nabízí i další řadu úklidových služeb, takže pokud člověk potřebuje něco dalšího, nemusí hledat nikoho jiného, protože tady to má vše hezky při jednom a ví, že se mu dostane té největší kvality. Já si od nich nechávám mýt i okna a čistit koberce.

 

Proto bych chtěla všem firmu A SERVIS LIPKA a jejich službu čištění podlah Praha, ale i ty ostatní, vřele doporučit, protože se jedná opravdu o výbornou firmu, s níž mám jen ty nejlepší zkušenosti. Zaměstnanci jsou navíc velmi milí a zdvořilí a jsou to opravdoví profesionálové, kterým nemám absolutně co vytknout. Jejich služby jsou i za vynikající ceny, takže pokud poptáváte čištění podlah, tak u A SERVIS jste rozhodně na správné adrese.

 

 

Koberce jako nové. Strojové hloubkové čištění koberců, sedaček Brno

 

Jsem majitelem restaurace, kde se do celkového designu hodily koberce, takže jsme je i pořídili a jsou položené po celé ploše. Jenže postupem času začínaly být čím dám víc opotřebovanější. Přece jen po nic chodí zákazníci v botách, v nichž chodí i venku, zašpiní se raz dva. Bylo potřeba je už opravdu vyčistit, protože jednou na kobercích byly opravdu hodně zablácené stopy. Ten den pršelo a nějací zákazníci si vůbec neotřeli boty o rohož u vchodu, takže to už opravdu potřebovalo vyčistit.

 

 

Poprosil jsem proto manželku, aby našla nějakou dobrou úklidovou firmu. Řekla mi, že nejlepší retence na internetu měla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mokré čištění koberců, sedaček Brno, tak jsem ji zkontaktoval. Domluvili jsme se na dni a ceně kalkulaci a všech ostatních podrobnostech, a  potom ke mně přijeli a pustili se do práce. A když jsem viděl výsledek jejich práce, byl jsem více než spokojený. Koberce po čištění jejich strojovou metodou byly perfektně vyčištěné a získaly znovu výrazné barvy, pěkný nádech a po celé ploše mají nadýchaný vlas. Stopy po blátě samozřejmě také zmizely. 

 

Jsem rád, že manželka našla zrovna tuto firmu. Jejich služba čištění koberců Praha je opravdu prvotřídní kvality. Tuto jejich službu jsem určitě nevyužil naposledy. Mohu všem lidem, kteří hledají nějakou solidní firmu, doporučit A SERVIS LIPKA. Představují záruku kvality ve všech ohledech, zaměstnanci jsou velmi profesionální a ochotní a odvádí vážně vynikající práci. A ani ne za příliš velké peníze, protože z hlediska jejich kvality ceny jsou ceny přijatelné.