Tapety kolekce Feeling – nenechte si ujít pocit okouzlení

Moderní interiéry si žádají moderní řešení. Hledáte způsob, jak jednoduše, vkusně a s elegancí vytvořit jedinečnou atmosféru u vás doma? Často se klade důraz na nábytek, designové křeslo, kvalitní osvětlení. Věděli jste, že celkový dojem místnosti na nás dělají právě stěny? Řešení se nabízí – zkuste vsadit na tapety na stěnu z kolekce Feeling…pocítíte to sami!

tapety

Foto: tapety-folie.cz | IMPOL TRADE s.r.o.
Popis: Vkusná kombinace pruhů a květů příjemně rozzáří interiér

Feeling jako pocit z krásy
Význam slova feeling je pocit, krásný pocit nebo také zážitek a právě tímto byla inspirována i speciální kolekce vliesových tapet Feeling. Tato kolekce obsahuje tapety s moderními motivy, které mají za cíl vyvolat v lidech pocity a daří se jim to!

Květiny jako pocit harmonie
K dominantním motivům kolekce vliesových tapet Feeling patří květiny. Květinový vzor na tapetách je vytvořen v několika barevných provedeních – k dispozici jsou barvy zelená, černá, fialová, růžová nebo hnědá. Tapety s květinovým vzorem Feeling se dají také skvěle kombinovat a hodí se hlavně do ložnic a obývacích pokojů. Ocení je zejména romantické duše, protože pocit vzájemnosti je jim velmi blízký.

tapetytapetytapetytapetytapety

Pruhy a moderní design
Druhým dominantním motivem tapet kolekce Feeling jsou moderní pruhy. I tapety s pruhy je možné mít v několika barvách – černá, růžová, fialová a další. Tapety s pruhy se hodí nejlépe do obývacích pokojů ale také do pracovny. Navozují pocit souměrnosti a pravidelnosti. Nebojte se také kombinací. Tapety s pruhy i květinovými vzory jsou k dostání ve stejných barvách, takže je můžete libovolně kombinovat a vytvořit tak jedinečný prostor. Záleží pouze na vaší představivosti.

tapetytapetytapetytapetytapety

Snadná práce a dokonalý výsledek
Vliesové tapety Feeling mají oproti klasickým tapetám nejednu výhodu. Jejich hlavní předností je lehká a snadná práce s nimi. Tapety se totiž lepí na zeď, na kterou se natře lepidlo. Tapetu tak jednoduše přiložíte a máte hotovo. Navíc jsou velmi odolné a pevné.

tapetytapety
tapetytapety
tapetytapety

tapetytapety
tapetytapety

Foto: tapety-folie.cz | IMPOL TRADE s.r.o.
Popis: Tapety s pruhy ve stejném odstínu jsou součástí kolekce Feeling a jsou doporučovány jako související zboží

Tapety P+S z kolekce Feeling najdete na www.tapety-folie.cz. Hledáte další inspiraci pro vaše stěny? Na e-shopu naleznete další nové kolekce za akční ceny. Mimo vliesové, papírové, vinylové tapety můžete vybírat z více než dvou desítek kolekcí, samolepicí tapety Friedola a d-c-fix, samolepky na stěnu, fototapety, koupelnové předložky. Při nákupu nad 1500,- Kč vás jistě potěší poštovné zdarma a rovněž příznivé e-shopové ceny tapet.

www.tapety-folie.cz