S podlahovým systémem ClipTile si poradí každý!

Čeká vás náročná rekonstrukce bytu nebo domu a vy se dopředu děsíte, jak to všechno zvládnete? Máme pro vás revoluční novinku ClipTile, která vám zaručeně uleví od přemýšlení nad podlahou. Pokládka podlahy patří mezi nejnáročnější části každé stavby, proto je tento výjimečný systém přínosem pro každého. Navíc po této dlažbě můžete ihned začít chodit.

 
Je to dlažba nebo to není dlažba?
 
Je, ale novým způsobem kladená. Je určena pro všechny, kdo si chtějí sami rychle a snadno položit zcela novou podlahu. Revoluční technologie v pokládce dlaždic je založena na filozofii čistoty, rychlosti a krásy. Této trojkombinaci nelze odolat, zvláště když odpadá otravné a špinavé spárování, které musí zasychat a následný úklid.

 

Technologie ClipTile
 
Všichni znáte systém pokládky plovoucích podlah. Technologie ClipTile je velmi podobná. Každá z unikátních keramických dlaždic má plastový rám s drážkami, které do sebe perfektně zapadají. Stačí jen vytáhnout z krabice dlaždici, otřít ji, přiložit k ní druhou a zaklapnout je drážkami do sebe. Takto postupujete bez použití jakéhokoliv dalšího spojovacího materiálu a nástrojů. Po nově položené dlažbě se můžete začít hned procházet.

 

Bezpečí i krása
 
Keramický střep Gres Porcellanato je vyroben z velmi kvalitního materiálu. Je nejen odolný vůči obrušování a sešlapávání, ale je hlavně bezpečný a vhodný i pro alergiky. Odpovídá veškerým myslitelným moderním kritériím na bezpečnost i krásu.
Tři varianty úpravy povrchu, každá ve více než  deseti barevných odstínech a ve třech formátech, to je široká škála možností jak umocnit podlahovou plochu do perfektního designu.

 

Přijďte se podívat na novinku ve světě podlah: ClipTile :

 
Showroom ASSO: Biskupská 8, Praha 1.
Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

www.asso.cz