Nenadál truhlářské práci rozumí – vsadit na jejich výrobky se rozhodně vyplatí!

Sháníte okna, dveře, kvalitní nábytek nebo jiný produkt ze dřeva? Chcete, aby vám dlouho vydržel? Potom se rozhodně musíte obrátit na zkušené odborníky, kteří práci se dřevem rozumí. Mezi takové patří i tradiční české Truhlářství Nenadál. Umí vyrobit vše, na co si jen vzpomenete a to vždy v maximální kvalitě!

 
  

Tradice ve spojení s moderními technologiemi
Truhlářství Nenadál je tradiční česká firma, která se může pochlubit historií sahající až na počátek 20. století. V jejich práci se snoubí umění starých mistrů truhlářů a precizní a přesná práce současné moderní techniky. Díky spojení těchto dvou věcí může Truhlářství Nenadál nabídnou precizní truhlářskou práci v mnoha podobách.

Okna, dveře nebo nábytek?
nenadálV Truhlářství Nenadál se specializují například na výrobu vysoce kvalitních eurooken, které vyrábí ze dřevin – smrk, meranti, dub nebo borovice a nabízí je v dvojím provedení IV68 a IV78 soft line. Eurookna od Nenadála charakterizuje vysoká odolnost, funkčnost a v neposlední řadě i atraktivní design. Truhláři vám mohou vyrobit také špaletová okna, která jsou určena do objektů s historickou hodnotou nebo do objektů, které leží v památkových zónách. Společnost se zaměřuje také na výrobu dveří. Vyrobí vám vchodové i interiérové dveře v mnoha variantách. Dveře od Nenadála mají i řadu bezpečnostních prvků jako jsou tříbodové zámky a různé trny proti vysazení. Objednat si u nich můžete i speciální protipožární dveře a uzávěry s odolností EI/EW 15-30 DP3. Tímto ale jejich nabídka nekončí. Truhlářství Nenadál vyrábí i nábytek nebo například i kuchyně nebo schodiště a to výhradně podle individuálního přání zákazníka. Umí také pergoly nebo altány – zkrátka vše, co je zde dřeva možné vyrobit. Dopřejte si i vy dřevěnou kvalitu od Truhlářství Nenadál.

schody

Kompletní nabídku najdete na www.nenadal.cz