Kvalitní dřevostavbu pojistíte se slevou 35 %.

ADMD a její významný partner spol. MoistureGuard zajistili pro majitele dřevostaveb ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou speciální slevu na pojištění ve výši 35 % z celkové částky pojistky.

 

Na jaké pojistné produkty je možné tuto slevu uplatnit?  

1. Pojištění staveb (nemovitosti)

Předmětem pojištění může být:
– rodinný dům, bytový dům, byt, rekreační stavba (chata, chalupa),
– vedlejší objekty rodinných domů (garáž, bazén, oplocení, opěrné zdi, pergoly, skleníky, studny, atd.),
– zahradní architektura, porosty, zpevněné plochy apod.

2. Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti se vztahuje na škody na hmotných věcech movitých, které jsou součástí domácnosti. Jedná se o veškeré vybavení domácnosti (nábytek, elektronika, oblečení, knihy, atd.). Mimo to, existuje i možnosti individuálního připojištění věcí, kterých si mimořádně ceníte (např. hudební nástroje, šperky, obrazy, aj.).

3. Pojištění odpovědnosti

Toto pojištění pokrývá situace, z nichž může vzniknout odpovědnost za způsobenou újmu v běžném občanském životě.

Pojištění se vztahuje na pojištěného a na všechny osoby žijící ve společné domácnosti, tj. manželku/manžela, děti a zpravidla i další osoby, pokud žijí ve společné domácnosti. Vztahuje se i na pomocníky v domácnosti a osoby, jimž bylo svěřeno opatrování bytu nebo zvířete.

Pojištění se dále vztahuje na odpovědnost pojištěného vlastníka, držitele, nájemce nebo správce stavby za újmu způsobenou jiné osobě, která vznikla v souvislosti s touto stavbou.

Vztahuje se rovněž na odpovědnost osob, jež byly pověřeny čištěním a údržbou chodníků, schodišť, chodeb a prostranství patřících k nemovitosti.

pojištovny page 001 2

Detailní přehled modelové kalkulace dle povodňové oblasti 1, dle povodňové oblasti 2, dle povodňové oblasti 3.

Stavěli jste, stavíte či teprve budete stavět s členskou firmou ADMD? Máte v dřevostavbě systém čidel a dlouhodobý monitoring proti úniku vlhkosti od spol. MoistureGuard?

Zřiďte si pojištění Vašeho majetku a odpovědnosti se slevou 35 % u České podnikatelské pojišťovny. V případě Vašeho zájmu o tuto slevu se obraťte na pana Ing. Marka Koutského na e-mailu marek.koutsky@money-guard.cz, nebo tel. 608 421 443.

Aktuální seznam členů ADMD najdete ZDE.

ADMD Logo 20 let RGBmoistureguard logo transpCPP LOGO background

O ADMD:

ADMD je seskupením firem které věří, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Zákazníkům pomáháme při výstavbě domu od prvních úvah o vlastním bydlení až po realizaci domu. Jsme tak poradním orgánem i pomocnou rukou při výstavbě dřevostavby. Chceme, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí. Proto všichni naši členové splňují přísné požadavky na návrh i realizaci stavby podle certifikace Dokument národní kvality. Způsob jakým firmy v ADMD staví domy je rychlý, ekologický a moderní. Dodavatele dřevostavby vybírejte z kvalitních a certifikovaných společností, které jsou členy ADMD.

 

O MoistureGuard

Systém MoistureGuard je inovativní technologie, která kontinuálně sleduje vlhkost přímo ve stavební konstrukci objektu a která se zrodila ve spolupráci stavebních firem a univerzitního centra ČVUT UCEEB.

MoistureGuard řeší sledování vlhkosti systémem čidel na vybraných místech s pravidelným vyhodnocením dat pomocí umělé inteligence a díky tomu zachytí problémy okamžitě v prvopočátku úniku ještě před tím, než se vizuálně či jinak projeví. Takto chrání majetek a zdraví majitele levně, kontinuálně a dlouhodobě.

 

O České podnikatelské pojišťovně

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) již 25 let poskytuje svým klientům komplexní služby v oblasti životního a neživotního pojištění. Patří do top desítky největších pojišťoven v ČR a s více než milionem pojištěných vozidel je dlouhodobě trojkou na trhu v povinném ručení. Společnost působí prostřednictvím 6 regionálních ředitelství, 100 poboček a 220 kanceláří na celém území ČR. Kompletní nabídka produktů je k dispozici na internetových stránkách www.cpp.cz. Telefonickým dotazům je vyhrazena klientská linka 957 444 555. ČPP je součástí Vienna Insurance Group
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *