Hledáte dokonalé bydlení v Praze? Žádný problém!

Chcete vlastnit byt v Praze ve stavbě, která je dominantou celého okolí? Chcete bydlet v novostavbě, která je projektem silné a kvalitní firmy? Máme pro vás super tip – čekají na vás zbrusu nové byty v Praze 13. Přímo zde totiž vzniká projekt renomované společnosti Finep, který nese název Britská čtvrť.
 
 
 
 

Britská čtvrť je již teď velice úspěšný projekt

Projekt Britská čtvrť je dokonalý svým architektonickým řešením a také umístěním stavby. Svým rezidentům totiž poskytuje vyšší standarty vybavení a bezpečnosti. Budova je se svými 15ti patry dominantou této části Prahy. O byty Praha 13 ve všech etapách projektu Britská čtvrť v Západním městě je značný zájem, takže se vyplatí rychle jednat, protože první a druhá etapa této výstavby byla prodána ještě před dokončením! Nyní máte možnost si svůj byt v této dominantní stavbě koupit i vy, protože společnost Finep právě zahájila prodej nové 4. etapy v Britské čtvrti! Tak na nic nečekejte!

Byty od společnosti Finep jsou správnou volbou pro každého

Společnost Finep si od roku 1995, kdy byla založena, získala silnou základnu spokojených klientů. Za spěchem stojí především fakt, že nové byty Finep patří mezi architektonické skvosty. Tým společnosti Finep tvoří věhlasní architekti i designéři. Společnost má na svém kontě řadu unikátních projektů, které jsou v České republice naprosto ojedinělé.

Kompletní informace o činnosti a výstavbách projektů společnosti Finep najdete na www.finep.cz.