Sjednocení čištěných ploch, hloubkové praní koberců

Firmu A SERVIS LIPKA jsem pozvala k sobě domů na čištění koberců. Nechala jsem čistit celkem 5 koberců v domě, které mám zhruba 4. rokem. V normální rodině bez zvířat by to asi nebyla nijak dlouhá doba, ale vlastním psa a kočku, takže nejspíš víte, kam tím mířím. Za ty roky koberec hodně sešel a barvy nebyly tak pěkné jako dřív.

 

Všechny koberce, které jsem si nechala položit mají krátký vlas, abych si ulehčila údržbu při vysávání. Občas, když jdeme z venku, tak psa nestihnu zarazit na umytí pacek a vběhne do obývacího pokoje na svůj pelech, takže jsem už několikrát dostávala bláto z koberce. Vysávám koberce každý den, takže na druhou stranu nemám problém s tím, že by se dostaly chlupy ze zvířat do vlasu koberce.

 

Práce zaměstnanců z A SERVISU byla výborná. Kotoučovým strojem vyčistili všechny skvrny z koberce a nejvíce to bylo vidět na místech, kudy pes často chodil. Po vyschnutí byla barva koberce jako nová, koberec krásně voněl a čistící pěna ho i vydezinfikovala, takže za mě spokojenost. Firmu A SERVIS doporučuji.

 

 

 

Pozor na extraktor, po vyschnutí zůstanou na koberci fleky

 

 

 

Jednu dobu jsem už myslela, že neexistuje firma, která by mi kvalitně vyčistila koberec. Říkala jsem si, že není tak znečištěný, aby s ním nešlo nic udělat, to mi ale nevyvrátila žádná firma, dokud jsem nepoznala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Jako první jsem zvolila nabízenou extrakční metodu od nejmenované firmy, která mi koberec předala flekatý. Můj koberec se nachází v obchodě s luxusním zbožím a potřebuji, aby moji firmu reprezentoval v dobrém slova smyslu, jenže je složité jej udržet perfektně čistý, protože se sem zanáší nečistoty z venku a tam, kde byly zatvrdlé fleky, zůstaly po extraktoru mapy.

 

Pak jsem zavolala další firmu, která čistila parou, ale výsledek byl stejný, ne-li horší. Sama jsem se poradila s kamarádem, který má restauraci a také nechává čistit koberce, o tom, jakou metodu zvolit a kdo zajišťuje kvalitní metodu. Doporučil mi firmu A SERVIS, která sídlí dokonce nedaleko mého obchodu. Dal mi kontakt a já se s nimi domluvila na vyčištění koberce.

Druhý den dojeli a začali s čištěním. Dovezli si jeden stroj navíc, čímž byl stoj ke kartáčování koberce. Kartáčování bylo opravdu třeba, protože odstranili nejen fleky, ale i zatvrdlé nečistoty a celá plocha koberce byla jednolitě vyčištěna. Určitě žádnou jinou metodu nedoporučuji, protože jsem zaplatila za špatnou kvalitu a neochotu firem řešit reklamace.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *