Hliníková zábradlí jsou nejvýhodnější zábradlí

Hledáte kvalitu a nízkou cenu? Pokud právě sháníte zábradlí, jistě by Vám neměla uniknout možnost zakoupení hliníkových zábradlí, namísto klasických ocelových. Ta hliníková totiž mají nesčetné výhody, které každého donutí přemýšlet o jeho zakoupení. A není to pouze to, že hliníkové zábradlí lépe vypadá. Mnohem více o výhodách a možnostech hliníkových zábradlí nám prozradí odborníci na tento typ zábradlí společnost AL Zábradlí.
  

Výhody hliníkového zábradlí
Podíváme-li se na klasické ocelové zábradlí a na hliníkové zábradlí, je jasné, které je nám na první pohled sympatičtější. Bezesporu lesklé hliníkové. Jsou vyráběny za pomocí elektrooxidace, která na povrchu zanechává vrstvu 12-18 mikronů, jež je řadí mezi absolutně bezúdržbová. A to především proti vlivům počasí – kyselým dešťům, sluneční erozi i dalším vlivům.

www.alzabradli.czwww.alzabradli.cz

Bezpečnost – splněna!
Od zábradlí však očekáváme, že bude plnit především bezpečnostní roli. Bude tedy hliníkové zábradlí dostatečně pevné? Ano, bude. Hliníková zábradlí od AL Zábradlí jsou dostatečně pevná, navíc je jejich pevnost zajištěna bezpečnostními ocelovými lanky uvnitř konstrukce.

Nízká cena především
A co si budeme povídat – jedním z nejhlavnějších parametrů zábradlí je jeho cena. Proč je hliníkové levnější než klasické? U ocelového zábradlí neplatíme pouze materiál, ale i práci dělníků, kteří zábradlí musí na dílně svařit – na dané místo totiž musí zábradlí putovat již jako jeden celek. To znamená zaplatit přepravu, která také není ničím laciným. A nakonec samozřejmě samotná instalace těžkého kusu železa u Vás doma. Hliníkové zábradlí Vám však přijde poštou v jednom balíku a zábradlí si sami nainstalujete, jelikož máte k dispozici srozumitelný krok po kroku video návod.

Více informací o hliníkových zábradlích naleznete na www.alzabradli.cz.