Hliníkové zábradlí může mít mnoho podob

Máte v plánu se v nebližší době pustit do realizace zábradlí? Pokud ano, nenechte si ujít prohlídku již realizovaných hliníkových zábradlí. Sami tak můžete posoudit, zda by toto zábradlí mohlo být vhodné i pro Vás… Navíc tak můžete i snadno ušetřit. A to díky nabídce hliníkových zábradlí od společnosti AL Zábradlí.

 
  

Existuje mnoho variant hliníkových zábradlí
Využití hliníkového zábradlí je velmi mnoho – je možné ho využít jako zábradlí ke schodišti, na terasu, balkón a lodžii nebo jako zábradlí na francouzská okna. U každého z modelů si potom můžete určit nejen základní rozměrové parametry, ale především i styl, vzhled a způsob kotvení zábradlí. Záleží pouze na vás. Pro vzhled je též důležitá výplň – zda si budete přát zábradlí s plexisklem uvnitř nebo Vám postačí klasický vzhled. Hlavním znakem hliníkového zábradlí je jeho obrovská variabilita. Snadno se tak může stát, že za pomoci dalších dekorativních doplňků bude Vaše zábradlí světovým unikátem.

www.alzabradli.cz

Inspirujte se
Pokud Vás ani popis kvalit hliníkových zábradlí nepřesvědčil, jistě vás zaujme několik fotografií hliníkových zábradlí. Jak si můžete povšimnout, zábradlí lze instalovat jak v exteriéru, tak interiéru a to skutečně kdekoli – bylo realizováno například i ve vícebytových domech, v rodinných domcích, ale i ve fůře bytů. Což svědčí o tom, že svou úlohu designového i bezpečnostního doplňku plní skvěle, je velice výhodnou investicí. Více informací o možnostech hliníkového zábradlí naleznete na

www.alzabradli.cz.