V Praze a okolí se dají najít všechny druhy bytových domů

 

V Praze vznikají zbrusu nové developerské projekty neustále. Na území našeho hlavního města totiž působí hned několik developerských společností, které se na výstavbu bytových domů specializují. Svůj ideální projekt si tak mohou najít všechny skupiny zájemců o nové bydlení přímo v Praze nebo okolí. Ať už je cílem bydlení pro mladé začínající páry, moderní luxusní bydlení nebo bydlení poblíž Prahy pro milovníky klidu. Příklady těchto tří druhů bydlení si nyní představíme.

 

Pro mladé začínající páry – 4Blok

Projekt rezidence 4Blok je dílem developerské společnosti Crestyl a je navržen tak, aby byl ideálním bydlením pro mladé a začínající páry. Nachází se v lokalitě Prahy 10, ze které je skvělá dostupnost do centra, disponuje kompletní občanskou vybaveností a zároveň je klidná a příjemná. Jedná se o kvalitní, praktické a finančně dostupné bydlení, což jsou hlavní požadavky mladých rezidentů. Nabídku projektu tvoří 210 bytů v dispozicích 1+kk až po 5+kk. Každý si tedy dokáže vybrat. Moderní vzhled budovy je samozřejmostí.

 

Bydlení pro náročné rezidenty – Rezidence Anděl

A své si v Praze samozřejmě přijdou i milovníci luxusu, originality a nadstandardního vybavení. Jedním z takových projektů je například Rezidence Anděl. Tento projekt je spojením dvou bytových domů. První dům je zrekonstruovanou historickou budovou tak, aby splňovala požadavky na komfortní bydlení. Druhou budovou je pak novostavba, která byla postavena pomocí moderních technologií a postupů obě budovy spolu dokonale ladí a vytváří zcela unikátní projekt. Obě budovy ale přináší nadstandardní bydlení vhodné pro náročné rezidenty.

 

Bydlení pro milovníky klidu poblíž města – Viladomy

Jak napovídá již samotný název, projekt Viladomy Slaný je projektem bytových domů v nedaleké obci u Prahy – Slaný. Byty Slaný jsou považovány za ideální lokalitu pro všechny milovníky života mimo město, poblíž přírodě, ale se skvělou dostupností do centra Prahy. Nabídku projektu tvoří 8 čtyřpodlažních domů, ve kterých je nabízeno celkem 79 nových bytů. Dispozice bytů jsou různé, od 2+kk až po 4+kk. Poblíž objektu je parkoviště, mezi budovami jsou vybudovány odpočinkové zóny a samozřejmě nechybí parky ani dětská hřiště.