Horka a sucha vaší zahradu nedostanou – ovšem pokud máte správného spolubojovníka

V letních měsících je jistě jednou z vašich starostí stává i zahrada, která vyžaduje notnou dávku zálivky, aby mohla i nadále krásně vzkvétat. Nejlepším řešením jsou jistě alternativní zdroje vody, které jsou nejen ekologické, ale i plné živin. A existuje i pomocník, který vás v ekologické cestě podpoří a ulehčívám od případných časových či nepraktických nesnází.

Vaše bydlední tvoří jistě v kombinaci s krásným trávníkem, keříky a bohatým záhonkem jednoduše rajskou zahradu, kterou je potřeba stále opečovávat a hlavně zalévat. Taková závlaha je ovšem oříšek a to zejména v letních měsících, kdy, jak už to tak bývá, nás zastihnou období sucha, která mučí naší zahradu, ale i nás. Skvělým ekologickým řešením je chytání dešťové vody do sudů či jiných nádržek. A pokud máte toho správného pomocníka, tak i samotné zalévání se stane příjemnou chvílí strávenou na vaší krásné zahradě.

Kärcher BP 1 Barell Set je inovativní sudové čerpadlo s plovákovým spínačem umožňujícím snadné a rychlé ovládání. Vestavěný předfiltr chrání čerpadlo před nečistotami. Plave-li plovákový spínač ve vodě, řídí činnost v závislosti na hladině vody, tudíž chrání čerpadlo před chodem na sucho. Prostřednictvím flexibilní hadice připevněné k okraji sudu se dá čerpadlo nastavit individuálně na různou výšku. Čerpadlo BP1 je užitečné zejména v období sucha, kdy je při zalévání skvělým a ekologickým řešením využívajícím přírodních zdrojů, díky kterému není plýtváno pitnou vodou. Barelový set zahrnuje kromě sudového čerpadla i hadici PrimoFlex® (1/2″) o délce 15 m, stříkací pistoli, univerzální hadicové spojky a univerzální hadicové spojky s Aqua stopem.

Cena setu sudového čerpadla Kärcher BP 1 Barell Set – 2 990 Kč.  Pro více informací o skvělých vychytávkách pro dům i zahradu klikněte na www.karcher.cz.