I tuzemští výrobci umí vyrobit nábytek do koupelny se světovými parametry

 

Při zařizování koupelny nebo při rekonstrukcích koupelny stále častěji hledáme takový nábytek, který by byl stylový a elegantní. Nechceme se spokojit pouze s průměrem a tak často vybíráme nábytek od zahraničních výrobců. Velmi oblíbený je zejména italský nábytek do koupele, který je svou elegancí proslavený. Proč ale vybírat u italských výrobců, když některé ryze české společnosti umí vyrobit takový nábytek, který se světovými společnostmi může směle měřit?

 

Jeden příklad za všechny – Nábytek Lebon

Koupelnový nábytek Lebon se vyrábí již od roku 1996. Hlavní důraz zde není kladen na kvantitu (jako u většiny výrobců), ale na kvalitu. Nábytek Lebon má jediný cíl – mělo by se jednat o vysoce elegantní nábytek do koupelen, který bude zároveň vytvářet vysoce funkční prostor. Mezi hlavní a nejdůležitější prvky každého kusu nábytku se řadí originalita. Každá skříňka do koupelny musí být navržena tak, aby splňovala náročné moderní požadavky na interiérové vybavení.

 

Jak lze docílit výroby nábytku takových kvalit?

Každá závěsná skříňka, skříňka pod umyvadlo, zrcadlová skříň i ostatní druhy skříní jsou vyráběny s maximálním důrazem na detail a přesnost. Stylový nábytek vzniká kombinací dlouholetých zkušeností s návrhy koupelnového nábytku a sledováním moderních trendů. Ve výrobě je pak důležitá spolupráce moderních výrobních technologií společně s profesionálními truhláři. A základem je samozřejmě kvalitní materiál. Přesně takhle vzniká nábytek LE BON.

 

Nevíte si rady? Nechte si poradit!

Pokud se již rozhodnete do své koupelny pořídit nábytek s takovou elegancí, jakou poskytuje například nábytek LE BON, je nutné jej správně nakombinovat do daného prostoru. Každá koupelna je jiná a zaslouží si originální řešení. Nedá se tedy říci, že by pro některé koupelny bylo vhodné jedno rozmístění a pro jiné by se zase nehodilo. Návrh koupelny je velmi složitým procesem. Rozhodně není ostudou se obrátit na odborníky. Profesionálové z LE BON mají s návrhy koupelen LE BON opravdu dlouholeté zkušenosti. Pro každou koupelnu dokáží najít odpovídající řešení nebo vám jen poradí, jak na to.

 

Kompletní informace najdete na www.lebon.cz.